iOstrowWlkp.pl reklamy
Tenis stołowy

Tajfun Ostrów z kolejnymi sukcesami

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

Sukcesami młodych zawodników LKS Tajfun Ostrów zakończyły się rywalizacje w turniejach w Lubaszu i Kobylej Górze.

9 września w Lubaszu rozegrano I Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Bardzo dobry turniej rozegrał młodzik ostrowskiego Tajfunu Tymon Kokot, który wygrał zawody tracąc jedynie trzy sety w całej imprezie. Tym samym wywalczył sobie bezpośredni udział na I Grand Prix Polski Młodzików, które zostanie rozegrane 22-24 września w Olkuszu. W zawodach w Lubaszu wzięło udział 64 młodzików i 36 młodziczek. Tym bardziej na słowa uznania zasługuje Tymon, który w tak licznie i silnie obsadzonym turnieju awansował na Grand Prix Polski Młodzików.

W turnieju wystąpił również pierwszoroczny młodzik LKS Tajfun Krzysztof Hasek, który brał udział w eliminacjach do turnieju głównego.

10 września w Kobylej Górze odbył się I Ogólnopolski Memoriał im. Jerzego Przygody. W turnieju wzięło udział 125 zawodniczek i zawodników, w tym młodzi zawodnicy ostrowskiego Tajfunu. Memoriał rozegrano w następujących kategoriach wiekowych: młodzik, kadet, junior, dziewczęta, kobiety, senior i weteran.

Świetnie w tym turnieju zagrali reprezentanci klubu z Ostrowa, którzy zdominowali kategorie młodzieżowe zdobywając trzy złote medale i jeden srebrny.

▪️ Kategoria dziewcząt: 1 miejsce - Agata Strzelczak

▪️ Kategoria młodzików: 1 miejsce - Tymon Kokot, 5 miejsce - Krzysztof Hasek

▪️ Kategoria kadet: 1 miejsce - Filip Pioch

▪️ Kategoria junior: 2 miejsce - Jan Setecki

Źródło: powiat-ostrowski.pl


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również