iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Szykuje się okazja do przedświątecznych zakupów

Zdjęcie: umostrow.pl
Od 17 do 24 grudnia, na terenie zieleniaka w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Tomczaka i ul. Paderewskiego, działał będzie przedświąteczny Bazar Bożonarodzeniowy.

Będzie więc okazja by poczuć świąteczny klimat, a przy okazji obkupić się na handlowych straganach. Z pewnością nie zabraknie stroików świątecznych, bombek, ozdób choinkowych, upominków, zabawek dla dzieci, produktów wędliniarskich czy regionalnych miodów wielosmakowych, które będzie można nabyć w postawionych drewnianych kioskach jarmarkowych i namiotach.

- Poszerzając powierzchnie handlowe, wzięliśmy pod uwagę nie tylko zwiększenie oferty asortymentowej przed świętami dla naszych mieszkańców. Pomyśleliśmy również o konieczności stworzenia dogodnych warunków handlowcom i naszym kontrahentom w trudnych czasach pandemii. Także tym dotychczasowym, którzy od lat towarzyszyli nam w świątecznym handlowaniu. Ofertę tegorocznego “Bazaru Świątecznego” na którą wszystkich gorąco zapraszamy, kierujemy także do wszystkich zainteresowanych zakupem tych wyjątkowych produktów – podkreśla Ewa Psztyr, prezes spółki Targowiska Miejskiej w Ostrowie Wlkp., organizatora przedsięwzięcia.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również