iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Radłów

Szkolne Święto Filmu

2019-04-02 08:10:30

Całonocne Święto Filmu odbyło się po raz drugi w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Radłowie. W szkole zebrało się ponad 50. młodych kinomanów należących do koła teatralno-filmowego "Klaps Klops" i "Nołnejm".

Spotkanie obfitowało w najróżniejsze aktywności około filmowe. W programie znalazło się spotkanie z szefową kina Komeda - Ewą Smolińską, która chętnie odpowiadała na pytania dotyczące jej pasji, gustu filmowego, ulubionych twórców. Był również czas na podsumowanie wcześniejszych działań. Odbył się m.in. pokaz filmów stworzonych przez uczniów kilka miesięcy temu podczas warsztatów animacji poklatkowej. O północy odbyły się warsztaty plastyczne - rysowanie węglem odwróconą techniką. Prowadzącą była Karola Glasner z Biblioteki Pedagogicznej w Koninie. Niezwykle emocjonujące okazały się rozgrywki w aplikacji Kahoot. Młodsi uczestnicy rozpoznawali tytuły filmów na podstawie kadrów, a starsi wykazali się znajomością polskich aktorów. Dla najlepszych znawców były nagrody.

Organizacja Szkolnego Święta Filmu jest jednym z elementów realizacji projektu "Filmoteka Szkolna. Akcja". Duża frekwencja uczestników oraz ich entuzjazm świadczą o tym, że film stanowi wspaniałą inspirację do twórczych działań i niebanalnych spotkań.

 

 Fotorelacja

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl