iOstrowWlkp.pl reklamy
Samorząd

Szkolne remonty w gminie Ostrów Wielkopolski

Zdjęcie: Facebook/Gmina Ostrów Wielkopolski
W szkole podstawowej we Franklinowie trwa remont korytarza oraz łazienek na parterze budynku. To nie jedyne prace, które obecnie są realizowane w placówkach oświatowych w gminie Ostrów Wielkopolski.
We Franklinowie zakres robót obejmuje m.in.: roboty rozbiórkowe, malarskie, renowacje stolarki okiennej, drzwiowej, wymianę podłogi oraz fugowanie płytek. Obecnie trwają prace związane z elektryką oraz montażem podwieszanego sufitu. Zakończenie remontu zaplanowano na koniec sierpnia. Prace kosztować będą prawie 90 tys. zł. Pieniądze pochodzą z budżetu gminy. - Prace remontowe trwają w kilku szkołach i przedszkolach. Były one zaplanowane i są realizowane zgodnie z planem inwestycyjnym. Część z nich udało się przyspieszyć, ponieważ w placówkach nie ma dzieci - podkreśla wójt gminy. Piotr Kuroszczyk.
 
Remont trwa także w szkole w Szczurach. W Wysocku Wielkim na półmetku jest rozbudowa placówki. W przedszkolu w Sobótce rozpoczęła się także rozbudowa. Trwa również budowa nowego przedszkola w Topoli Małej. W Borowcu, przy przedszkolu oddano do użytku nowoczesny plac zabaw. W szkole w Gorzycach Wielkich zakończyło się cyklinowanie podłogi w sali sportowej.
 
 
Źródło: Facebook/Gmina Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również