iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Szkolenia online dla ostrowskich przedsiębiorców

Centrum Rozwoju Komunalnego we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju informuje, że między 21, a 30 kwietnia ostrowscy i lokalni przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń online na temat ogólnopolskiego pakietu antykryzysowego dla przedsiębiorców.

Szkolenia prowadzone na platformie online przez Ekspertów PFR wskażą konkretne i praktyczne sposoby skorzystania z instrumentów Tarczy Antykryzysowej.

1,5 godzinne webinarium odpowie na pytania m.in. w jaki sposób skorzystać z pomocy? Jakie wnioski złożyć? Jakie są obowiązujące terminy?

Webinary są bezpłatne, ale obowiązuje na nie internetowa rejestracja. Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie www.pfrportal.pl/tarcza – po otrzymaniu linka do szkolenia należy kliknąć „Dołącz”. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań trenerowi za pomocą czatu.

- Nasza współpraca z Polskim Funduszem Rozwoju obejmuje nie tylko przygotowanie dużych i innowacyjnych przedsięwzięć w lokalnej gospodarce komunalnej, ale i doraźne działania informacyjne, potrzebne w tym szczególnym okresie epidemii – wskazuje Bartosz Ziółkowski, prezes Centrum Rozwoju Komunalnego.

 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również