iOstrowWlkp.pl reklamy
Tenis stołowy

Świetny występ Tajfunu

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

Za nami Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym w Złotowie.

Bezkonkurencyjni w tym turnieju byli zawodnicy klubu Tajfun. Agata Strzelczak wygrała kategorię młodziczek, Filip Pioch kategorię młodzików, a Tymon Kokot był drugi. Wszyscy trzej wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski.

Po turnieju eliminacyjnym rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski. W Mistrzostwach Wielkopolski Młodziczek i Młodzików drugie miejsce wywalczył Filip Pioch, trzecie Tymon Kokot, a wśród młodziczek piąta była Agata Strzelczak.

- W mistrzostwach świetnie zagrała nasza drużyna młodzików w składzie Filip Pioch i Tymon Kokot, pewnie wygrywając Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików. Nasz klub okazał się najlepszy w Wielkopolsce wprowadzając do Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików trzech zawodników i drużynę młodzików – powiedział Robert Strzelczak.

Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach od 19 do 21 maja w Rzeszowie.

Źródło: powiat-ostrowski.pl





Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również