iOstrowWlkp.pl reklamy
Kickboxing

Świetny występ Center-Team Odolanów

Zdjęcie: odolanow.pl

W Stębarku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule full-contact. Wystartowało w nich trzech reprezentantów Center-Teamu Odolanów.

Weronika Garbacka wystąpiła w kategorii junior starszy waga -65kg, Filip Sójka (także Respect Team Ostrów Wielkopolski) w kategorii junior starszy waga -71kg i Kamil Pawlak w kategorii junior starszy waga -71kg.

Świetny występ zaliczył Filip Sójka, który w finale zmierzył się z pogromcą Kamila Pawlaka, Szymonem Strawą (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław), nie był to łatwy pojedynek, ale zwycięski przez Filipa zdecydowanie w trzeciej rundzie. Tym Samym zdobył drugi tytuł mistrza Polski (wcześniej w formule kick-light), i nie staje się mocnym kandydatem do triumfu w formule low-kick, który już za dwa tygodnie w Nowej Soli.

Brązowy medal zdobyła Weronika Garbacka, któa w finale uległa późniejszej mistrzyni Polski Wiktorii Śniegowskiej (SKF Boksing Zielona Góra). Przeciwniczka uzyskała wysoką przewagę w drugiej rundzie i nawet najlepsza trzecia runda w wykonaniu Weroniki nie pozwoliła na wygraną. Z brązowym medalem udział w mistrzostwach zakończył także Kamil Pawlak.

Już za dwa tygodnie mistrzostwa Polski w formule low-kick w Nowej Soli, tam oprócz  Weroniki, Filipa i Kamila wystartuje także Bartosz Sikora.

Źródło: odolanow.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również