iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Świąteczna Paczka z OLPNA

2017-12-01 11:41:56
Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej po raz drugi jest organizatorem charytatywnego turnieju piłki nożnej - Świąteczna Paczka z OLPNA. W trakcie sobotniej imprezy organizowanej na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1, odbędzie się zbiórka żywności, która zostanie przekazana na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z Ostrowa Wielkopolskiego.

Chęć udziału w turnieju zgłosiły 32 zespoły, które w ramach uczestnictwa w zawodach wspólnie postarają się zebrać jak największą ilość żywności długoterminowej. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału zbiórce również kibiców oraz mieszkańców Ostrowa, którzy mogą przynieść własne paczki w sobotę 2 grudnia w godzinach rozgrywania turnieju na obiekt przy Szkole Podstawowej nr 1.

 

Mecz otwierający imprezę rozpocznie się o godzinie 10.30. Osiem zespołów, które okażą się najlepsze w fazie grupowej, awansują do fazy pucharowej. Spotkanie finałowe rozpocznie się ok. 17.25. Po tym meczu drużyny zostaną wyróżnione pamiątkowymi trofeami.

Zorganizowanie charytatywnego turnieju Świąteczna Paczka z OLPNA nie było by możliwe bez wsparcia powiatu ostrowskiego, Michała Wojciechowskiego - firmy Elektro-Komp, Szkoły Podstawowej nr 1, Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych, firmy Trofea Sportowe AMS oraz All For You.

Zebrana żywność zostanie przekazana na rzecz ostrowskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, skąd paczki bezpośrednio trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z Ostrowa Wielkopolskiego.Czytaj również

POLUB NAS NA FACEBOOK