iOstrowWlkp.pl reklamy
Poradnik

Suszenie ubrań - czy warto inwestować w automatyczną suszarkę do prania?

2022-09-30 13:43:53

Pranie i suszenie ubrań, zwłaszcza zimą stanowi wyzwanie. W końcu nie każdy posiada przestrzeń, w której może rozwiesić pranie i czekać, aż rzeczy będą suche. Rozwiązaniem może okazać się zakup suszarki do ubrań.


Zacznijmy od zalet automatycznej suszarki do prania. Przede wszystkim to oszczędność czasu - wystarczy załadować suszarkę i wyciągnąć suche pranie, bez konieczności jego wieszania. Suszące się pranie nie podniesie wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Można wysuszyć na raz dużą partię odzieży. Nie niszczy ubrań. Takie urządzenie dobrze sprawdzi się też w przypadku pościeli, ręczników czy grubszych ubrań, które schną bardzo długo. Obecne na rynku suszarki posiadają wiele programów suszenia. 

 

Wśród wad takiego rozwiązania można wymienić to, że nie wszystko nadaje się do suszenia w automatycznej suszarce. Nie powinno się suszyć elastycznych wyrobów pończoszanych. Innym minusem jest koszt takiego urządzenia - to ok. 2 tys. zł. Trzeba też znaleźć dla niej dodatkowe miejsce w domu. Zużywają dodatkową energię. 

 Czytaj również

HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
Kostka brukowa Ostrów Wielkopolski