iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Street Gallery z pracami Anity Nawrot

Kolorowe, niezwykle dokładne i radosne - takie są prace Anity Nawrot, najmłodszej artystki Street Gallery. Przy ulicy Raszkowskiej podziwiać możemy kolejną odsłonę wystawy w otwartej miejskiej przestrzeni. Tytuł najnowszej to „W śnieniu się”. Tak właśnie rodzą się prace młodej artystki - z wyobraźni prosto ze snu.

Anita Nawrot to ostrowianka. Rysuje zawsze i wszędzie, wyłącznie flamastrami. Ma ich kilkaset. Jej prace są bardzo szczegółowe, wypełnione do ostatniego białego miejsca. Lubi rysować zwierzęta, a jej ulubiony kolor to żółty. W domu ma kilka teczek prac. Każda inna, lecz wszystkie bardzo kolorowe i jaskrawe. Prace zaskakują, przyciągają wzrok, zapadają w pamięć. Autorka pracuje w dużym skupieniu i niespiesznie. Do września, prace Anity Nawrot, można oglądać na wystawie Street Galllery przy ulicy Raszkowskiej.

Anita jest uczennicą Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim. Ma 19 lat. Swoją plastyczna przygodę rozpoczęła już w przedszkolu. Dużym wsparciem, dla dziewczyny są jej rodzice Danuta i Roman.

Street Gallery, to cykliczne wystawy, które dwa razy do roku, zmieniają swoje oblicze. Do września można podziwiać kolorowe i bardzo radosne motywy Anity Nawrot.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI