iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Stracili dom i dorobek swojego życia. Ruszyła akcja pomocy rodzinie z Janisławic

Zdjęcie: sosnie.pl

Rusza akcja wsparcia finansowego dla rodziny z Janisławic, mieszkańców gminy Sośnie, którzy w wyniku pożaru 11 lutego stracili dom i dorobek swojego życia: dokumenty, rzeczy osobiste, rodzinne pamiątki.

Ogień pojawił się w garażu i błyskawicznie objął wnętrze całego budynku. Spokojne rodzinne popołudnie przerodziło się w straszliwą tragedię. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu błyskawicznie zjawiły się jednostki OSP oraz PSP, dzięki czemu pożar udało się opanować i ugasić. Niestety w wyniku pożaru budynek został zniszczony. Pomimo tak ogromnych zniszczeń budynek można uratować.

- Niezbędna jest pomoc finansowa na odbudowanie spalonego domu. Całkowity koszt odbudowy to zapewne setki tysięcy zł. Rodzina ma gdzie mieszkać i jesteśmy przekonani, że poradzi sobie z czasem z tą trudną sytuacją. Dzisiaj wszyscy solidaryzujemy się z rodziną i chcemy pomóc, chcemy dać możliwość wszystkim ludziom dobrej woli aby również mieli szansę wsparcia bo już nie raz udowodniliśmy, że jesteśmy ludźmi o wielkim sercu - informuje gmina Sośnie, organizator zbiórki. - Dlatego zwracamy się do Państwa, ludzi dobrej woli o pomoc! Nieraz mogliśmy się przekonać, że można na Was liczyć w trudnych chwilach. Już teraz dziękujemy za wyrazy wsparcia, dziękujemy wszystkim, którzy natychmiast ruszyli z pomocą.

Całość zebranej kwoty przekazana zostanie na pomoc dla poszkodowanej rodziny.

 

 

 

Źródło: sosnie.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI