iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Ostrów Wielkopolski

Stołówka w "Siódemce" nie do poznania

2020-09-09 14:09:00

Zdjęcie: umostrow.pl
Kompleksowej modernizacji poddana została stołówka oraz kuchnia w Szkole Podstawowej nr 7. Inwestycja pochłonęła niemal 300 tys. zł.

Przeprowadzony remont pozwolił na poprawę funkcjonalności kuchni w Szkole Podstawowej nr 7 w Ostrowie Wlkp. Powiększenie zmywalni i tzw. wydawki, pozwoliła na zamontowanie nowego ciągu zmywalniczego. Ponadto pojawiła się większa szafa przelotowa na czyste naczynia, a także nowe bemary grzewcze i chłodnicze. Obecnie kuchnia wyposażona jest w nowe urządzenia, a stołówka w nowe meble umożliwiające spożywanie posiłków jednorazowo przez większą liczbę dzieci. Uczniowie mają teraz komfortowe warunki spożywania posiłków w pięknych i kolorowych wnętrzach.

- Jak informują władze szkoły, nowoczesne dodatki powodują, że stołówka swym wyglądem zachęca do zjadania całych porcji – przyznaje Sebastian Górski, zastępca prezydenta miasta Ostrowa Wlkp. Całkowita wartość inwestycji to 296 tys. zł zł, z czego 80 tys. zł, to dofinansowanie w ramach programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”. Ponadto część prac remontowych została zrealizowana w ramach Inicjatywy Lokalnej „Smacznie, zdrowo i kolorowo - modernizacja kuchni i stołówki szkolnej w SP nr 7” (196 tys. zł - przyp. red.). Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu oraz pieniądzom z budżetu miasta poprawiona została funkcjonalność kuchni. Powiększona zmywalnia i wydawka, pozwoliła na zamontowanie nowego ciągu zmywalniczego. Zamontowana została większa szafa przelotowa na czyste naczynia, a także nowe bemary grzewcze i chłodnicze.

Dodatkowo w czasie wakacji odmalowane zostały również ściany na klatce schodowej prowadzące do stołówki, a z funduszy Rady Rodziców wyremontowano salę nr 11. Jak podkreśla szefostwo "Siódemki", prowadzone w szkole inwestycje wymagały zaangażowania wielu osób. - Dzięki temu w Szkole Podstawowej nr 7 powstały pomieszczenia na miarę XXI wieku, które posłużą wszystkim obecnym, ale również przyszłym uczniom „Siódemki” – mówi Urszula Twardowska, dyrektor SP nr 7 w Ostrowie Wlkp.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl