iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Gałązki Wielkie

Spotkanie miłośników ogrodów

2019-05-16 09:05:00

Zdjęcie: Aleksander Liebert
W jednym z gospodarstw w Gałązkach Wielkich odbyło się plenerowe spotkanie miłośników ogrodów. Jego inicjatorami byli kojarzeni z programem telewizyjnym „Maja w Ogrodzie” Grażyna i Maciej Beierowie oraz burmistrz Nowych Skalmierzyc Jerzy Łukasz Walczak.

- Ideą przewodnią spotkania w naszym ogrodzie była chęć podzielenia się z innymi sympatykami zieleni zdobytymi doświadczeniami w ich tworzeniu i pielęgnacji. Hasło "ogród" jest dla nas bardzo pojemne – może być nim i park i balkon, i zwykły przydomowy kawałek zieleni czy zaokienny parapet. Wychodzimy bowiem z założenia, że miłośnicy zieleni są sobie równi. Niejednokrotnie przeszkodą w stworzeniu własnego ogródka jest brak pomysłu i wysoki koszt jego założenia. Doświadczenia uczestników spotkań, wzajemne porady, uwagi, wymiana sadzonek, a przede wszystkim rozmowy w cztery oczy mogą pomóc w usunięciu tych przeszkód i być może pomóc w powstaniu kolejnego, pięknego ogrodu na terenie naszej zielonej gminy ­– powiedzieli właściciele ogrodu.

- Jako miłośnik natury jestem niezmiernie dumny, że na terenie naszej gminy są tacy mieszkańcy jak państwo Beier – zachwycał się burmistrz. - To dzięki pasji i zaangażowaniu w codzienną pielęgnację możemy dziś wszyscy podziwiać piękno tego wręcz bajkowego ogrodu. Mam nadzieję, że za Państwa przykładem pójdą kolejni mieszkańcy, wszak to dzięki takim cudom natury możemy mówić, że nasza mała Ojczyzna jest po prostu wyjątkowa.

Spotkanie w Gałązkach Wielkich to dopiero początek, jeszcze tej wiosny zostanie zaplanowane kolejne spotkanie– tym razem w Miedzianowie.

 
Fotorelacja
Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl