iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Sportowcy nagrodzeni

2022-04-04 12:04:00
Zdjęcie: umostrow.pl

Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego nagrodziła najwybitniejszych sportowców Ostrowa Wielkopolskiego. Za nami Doroczne Spotkanie Prezydenta Miasta ze Sportowcami, Trenerami i Działaczami, podczas którego wyróżniono kilkudziesięciu ostrowskich sportowców, trenerów i działaczy sportowym za sukcesy z 2021 roku.


- Ten wieczór należał do sportowego Ostrowa Wielkopolskiego! Z dumą gratulowałam ostrowianom ich osiągnięć sportowych w minionym roku... a 2021 rok był rokiem wyjątkowym w sportowej historii naszego miasta. To był czas ważnych, spektakularnych zwycięstw naszych koszykarzy, żużlowców, lekkoatletów, ale i piłkarzy, szachistów, czy przedstawicieli sportów lotniczych, sportów walki i speedroweru. Wszystkim Wam ogromnie gratuluję! - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostrowskie środowisko sportowe jest bardzo duże i różnorodne. Sportowcy zdobywają tytuły mistrzów i wicemistrzów, biją rekordy Polski. Startują w zawodach indywidualnych, parami oraz drużynowo. Ostrowianie zajmują wysokie miejsca w Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskich Olimpiadach.

- Fala sukcesów sportowych, która zalewa nasze miasto, jest dla nas powodem do wielkiej dumy. Myślę, że sportowe serce Południowej Wielkopolski, a nawet Wielkopolski, bije najmocniej właśnie w Ostrowie Wielkopolskim. Sportowy Ostrów Wielkopolski jest dla nas zawsze ogromnym powodem do radości i dumy! - dodaje prezydent Beata Klimek.

Nagrody Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego przyznano kilkudziesięciu sportowcom, trenerom i działaczom za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym w 2021 roku. Wyróżnienia odebrali:

 

SPORTOWCY

  • Bogusław Małota; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 3.miejsce w Mistrzostwach Polski Michałków klasa F4C, 3.miejsce w Pucharach Polski Klasyfikacja końcowa PP F4G, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Michałków klasa F4H;

  • Radosław Oleksy; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 3.miejsce w Mistrzostwach Polski Michałków klasa F4H, 3.miejsce W Pucharach Polski Klasyfikacja końcowa PP F4H;

  • Wiktor Łaciński; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 3.miejsce  w 49. Szybowcowych Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie STD B – MICHAŁKÓW, 13.miejsce w 5.Szybowcowych Mistrzostwach Europy Juniorów, Pociũnai – kl. Club; 

  • Łukasz Błaszczyk; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 2. miejsce w 11. Szybowcowych Mistrzostwach Polski, Leszno - kl. 15m, 11.miejsce w 36.Szybowcowych Mistrzostwach Świata, Montluçon-Guèret – kl.Std;

  • Bartosz Nowicki; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 1.miejsce  w 7. Motoparolotniowych  Slalomowych Otwartych Mistrzostwach Polski;

  • Jakub Poczta; TŻ Ostrovia S.A.; osiągnięcia: 3.miejsce  w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów U 21, 8.miejsce w Finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Częstochowie;

  • Jakub Krawczyk; TŻ Ostrovia S.A.; osiągnięcia: 3.miejsce  w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów U 21; 

  • Sebastian Szostak; TŻ Ostrovia S.A.; osiągnięcia: 3.miejsce  w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów U 21, 8.miejsce w Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w Rydze U 19;

  • Kacper Grzelak; TŻ Ostrovia S.A.; osiągnięcia: 3.miejsce w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów U 21;

  • Witold Olejniczak; Klub Sportowy Maraton Ostrów, osiągnięcia: 1.miejsce w Thriatlonie Ironman Gdynia w eliminacjach do Mistrzostw Świata, 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w Duathlonie;

  • Katarzyna Jackowska; Polska Federacja Taekwon-do Sekcja Ostrów Wielkopolski; osiągnięcia: 1.miejsce w Pucharze Polski (walki); 1.miejsce w Pucharze Polski (techniki specjalne); 1.miejsce w Mistrzostwach  Polski (walki); 2.miejsce w Mistrzostwach Polski (techniki specjalne);

  • Igor Szczepaniak; Polska Federacja Taekwon-do Sekcja Ostrów Wielkopolski; osiągnięcia: 1.miejsce w Pucharze Polski (walki), 1.miejsce w Mistrzostwach  Polski (walki), 2.miejsce w Mistrzostwach Polski (układy formalne);

  • Wiktor Szczepaniak; Polska Federacja Taekwon-do Sekcja Ostrów Wielkopolski; osiągnięcia: 1.miejsce w Pucharze Polski (walki), 1.miejsce w Mistrzostwach  Polski (walki);

  • Marcel Komorski; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 2. miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski ŻAK U 6 – Żołędowo, 1.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii ŻAK U 6;

  • Tymoteusz Wenzel; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 1.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski ŻAK U 6 – Żołędowo, 2.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii ŻAK U 6;

  • Hubert Gaicki; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 3.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski ŻAK U 6 – Żołędowo, 2.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii ŻAK U 6;

  • Paweł Kuświk; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 5.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Młodzik, 1.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Żak U 10, 1.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski ŻAK U 10 – Żołędowo;

  • Igor Domagała; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 2.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kategorii Kadet, 3.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Kadet;

  • Adam Ryfa; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 3.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żak U 10 - Żołędowo, 7.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Żak U 10;

  • Michał Grzesiak; Klub Sportowy „Respekt”; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Świata Seniorów  i Masterów Lido di Jesolo kategoria kick – light;

  • Piotr Rak; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16;

  • Nikodem Zimniak; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18

  • Dawid Grząka; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w meczu Polska-Czechy- Słowacja- Węgry w biegu na 100 metrów, 1. miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski  w biegu na 60 metrów U18, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 3.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 100 metrów U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x100 metrów;

  • Jakub Robotnikowski; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal U18, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 4.miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal U18;

  • Kacper Zimniak; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 200 metrów  U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x100 metrów, 8.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 3000 metrów U18

  • Michał Jopek; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x100 metrów;

  • Marcin Karolewski; KS STAL LA; osiągnięcia: 6.miejsce w Mistrzostwach Europy w sztafecie 4x400 metrów U20, 1.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 metrów, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 400 metrów U2, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20, 4.miejsce w Mistrzostwach Polskie w sztafecie  4x100 metrów U20

  • Dawid Borowski; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych na 4000 metrów U23, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 1500 metrów U23, 4.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych na 1500 metrów U 23, 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w biegach przełajowych na 4000 metrów, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 10 000 metrów U 23, 8.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w biegu na 15000 metrów;

  • Jakub Tuczyński; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal U20;

  • Kacper Cegła; KS STAL LA; osiągnięcia: 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów  MIX U18, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 metrów U18;

  • Jakub Chmielarz; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach polski w biegu na 800 metrów U20;

  • Szymon Jańczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16, 2. miejsce w Mistrzostwach Polski w wieloskoku U16, 8.miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal U16;

  • Bartosz Opielewicz; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16, 3.miejsce w Mistrzostwach Polski w wieloskoku U16

  • Damian Drozdowski; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20, 4.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U20;

  • Cyprian Adamcio; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20;

  • Inga Kanicka; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 4.miejsce w Mistrzostwach Polski  w biegu na 200 metrów U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U18, 8.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów 4x100 metrów; 

  • Ewa Piaszczyńska; KS STAL LA; osiągnięcia: 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 4.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 60 metrów U18, 5.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 100 metrów U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 8.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x100 metrów

  • Dagmara Adamcio; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U18, 6.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal U18, 7.miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal U18, 8.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x100 metrów;

  • Emilia Twardowska; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal U18, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku wzwyż U18;

  • Oliwia Klar; KS STAL LA; osiągnięcia: 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów  U18, 2. miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 60 metrów U18, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400metrów MIX, 6. miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 200 metrów U18, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U18;

  • Olga Szlachta; KS STAL LA; osiągnięcia: 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w wieloskoku U16, 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal  U16;

  • Natalia Benedykcińska; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal U23, 2. miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal U23, 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w skoku w dal, 7. miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w skoku w dal;

  • Julia Dutkiewicz; KS STAL LA; osiągnięcia: 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach seniorów w skoku wzwyż; 

  • Paweł Piekielny; Ostrowskie Towarzystwo Szachowe; osiągnięcie: 1.miejsce W Mistrzostwach Świata w Szachach Klasycznych  Osób Niepełnosprawnych, 1.miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów ICCD Niesłyszących, 10.miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Szachy Klasyczne, 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych;

  • Roksana Nowak; Ostrowskie Towarzystwo Szachowe; osiągnięcia: 2.miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli – kategoria ponadpodstawowe, 10.miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach błyskawicznych, 13.miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach klasycznych.

 

TRENERZY

  • Mariusz Staszewski; TŻ Ostrovia S.A.; osiągnięcia: 3.miejsce w Finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów U21, 8.miejsce w Finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Jakuba Poczty, 18.miejsce w Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów w Rydze Sebastiana Szostaka;

  • Karol Skarżyński; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 1.miejsce w 7. Motoparalotniowych Slalomowych Otwartych Mistrzostwach Polski , 2-6.miejsce w Mistrzostwach Polski Michałków (modelarstwo), 3-7.miejsce w 49.Szybowcowych Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie STD B oraz KLUB B, 11.miejsce w 36. Szybowcowych Mistrzostwach Polski Świata, Montluçon-Guèret – kl.Std, 13.miejsce w 5.Szybowcowych Mistrzostwach Europy Juniorów, Pociũnai – kl. Club;

  • Tomasz Bodył; Ostrowskie Stowarzyszenie   OMEGA; osiągnięcia: 3.miejsce Żak - Drużynowe Mistrzostwa Polski, 3.miejsce Żak - Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Gniezno, 2.miejsce Kadet - Mistrzostwach Polski Par Klubowych – Gniezno;

  • Kamila Grzegorowska; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych na 4000 metrów U23, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 1500 metrów U23, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 800 metrów U20

  • Marek Walczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 1. miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 200 metrów, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 400 metrów U2, 2. miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20

  • Michał Walczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U20, 2.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400 metrów U18, 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 2. miejsce w meczu Polska-Czechy-Słowacja-Węgry w biegu na 100 metrów, 1. miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 60 metrów U18, 2. miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 3. miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 100 metrów U18, 1.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U18, 2.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w biegu na 60 metrów U18, 3.miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x400metrów MIX, 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16, 3. miejsce w Mistrzostwach Polski w wieloskoku U16;

  • Igor Milicić; Arged BM Stal; osiągnięcia: 1.miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w koszykówce mężczyzn – Energa Basket Liga, 2.miejsce w rozgrywkach Pucharu Europy FIBA. 

 

DZIAŁACZE SPORTOWI

  • Waldemar Górski; TŻ Ostrovia S.A.;

  • Piotr Kucharski; Aeroklub Ostrowski;

  • Przemysław Domagała; Ostrowskie Stowarzyszenie   OMEGA;

  • Szymon Pieczewski; Ostrowskie Towarzystwo Szachowe;

  • Bartosz Karasiński; Arged BM Stal; 

  • Katarzyna Walczak; KS STAL LA.

 

DRUŻYNY

  • Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; kategoria: drużyna KADET; osiągnięcia: 1.miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski - Żołędowo, 2.miejsce w Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Gniezno;

  • Ostrowskie Stowarzyszenie  OMEGA; kategoria: drużyna JUNIOR; osiągnięcia: 1.miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski - Żołędowo, 5.miejsce Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Gniezno;

  • Ostrowskie Stowarzyszenie  OMEGA; kategoria: drużyna KOBIET; osiągnięcia; 1.miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski - Żołędowo, 5.miejsce Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Gniezno;

  • Ostrowskie Stowarzyszenie  OMEGA; kategoria: drużyna MŁODZIK, osiągnięcia: 1.miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski - Żołędowo;

  • Ostrowskie Stowarzyszenie  OMEGA; kategoria: drużyna ŻAK; osiągnięcia: 3.miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski - CS SUPERLIGA ŻAK, 3.miejsce Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Gniezno;

  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski; kategoria: drużyna SENIORZY; osiągnięcia: 1.miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w koszykówce mężczyzn - Energa Basket Liga, 2.miejsce w rozgrywkach Pucharu Europy FIBA.

 

SPORTOWCY - WYRÓŻNIENIA

  • Piotr Bury; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Michałków klasa F4C; 

  • Kordian Sitko; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 6.miejsce w 49.Szybowcowe  Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie STD B - MICHAŁKÓW;

  • Łukasz Wańko; Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 6.miejsce w 49.Szybowcowe  Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie KLUB B - MICHAŁKÓW;

  • Marta Biała: Aeroklub Ostrowski; osiągnięcia: 7. miejsce w 49.Szybowcowe  Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie KLUB B - MICHAŁKÓW; 

  • Marcel Pawlak; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 4.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski ŻAK U6 - Żołędowo; Maja Rembiok; Ostrowskie Stowarzyszenie   OMEGA; 7.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski kobiety – Wrocław;

  • Janusz Jaworowicz; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 5.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żak U10 - Żołędowo, 4.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Żak U10; 

  • Igor Hoffmann; Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA; osiągnięcia: 6.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Kadet;

  • Dawid Lis; Ostrowskie Stowarzyszenie  OMEGA; osiągnięcia: 8.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kategorii Kadet - Wrocław, 7.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Kadet, 7.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kategorii Junior - Wrocław;

  • Aleksandra Kuświk; Ostrowskie Stowarzyszenie   OMEGA; 5.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Kobiet, 7.miejsce w Klasyfikacji Generalnej Indywidualnego Pucharu Polski w kategorii Żak U 12, 6.miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kategorii Kobiet - Wrocław;

  • Bartłomiej Łuczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 6.miejsce w Mistrzostwach Polski U16 w skoku w dal;

  • Mikołaj Kędzierski; KS STAL LA; osiągnięcia: 4.miejsce w Mistrzostwach  Polski sztafet 4x100 metrów U20;

  • Lena Kanicka; KS STAL LA; osiągnięcia: 8.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16;

  • Oliwia Kalińska; KS STAL LA; osiągnięcia: 8.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16;

  • Oliwia Płonka; KS STAL LA; osiągnięcia: 8.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 metrów U16;

  • Karol Błaszczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 6.miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów w sztafecie 4x100 metrów;

  • Amelia Płócienniczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 6.miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie w 4x400 metrów U18;

  • Kacper Adamczak; KS STAL LA; osiągnięcia: 6.miejsce w Mistrzostwach Polskie w biegu na 3000 metrów U20; 7.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegach na 5000 metrów U20;

  • Hubert Brudło; KS STAL LA; osiągnięcia: 4.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 1000 metrów U16;

  • Julia Podruczna; KS STAL LA; osiągnięcia: 5.miejsce w Mistrzostwach Polski w skoku w dal U18;

  • Natasza Mucha; KS STAL LA; osiągnięcia: 5.miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 1000 metrów U16;

  • Natalia Giernalczyk; Ostrowskie Towarzystwo Szachowe; osiągnięcia: 6.miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół; 

  • Igor Majcher; Ostrowskie Towarzystwo Szachowe: osiągnięcie: 6.miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół.

Źródło: umostrow.pl



Czytaj również

POLUB NAS NA FACEBOOK