iOstrowWlkp.pl reklamy
Wydarzenia

Sounds of Freedom - największe zakończenie wakacji w Wielkopolsce!

2019-08-23 09:25:05
Ogromna scena, energetyczne sety serwowane przez DJ-ów z całej Europy, oszałamiające efekty pirotechniczne i laserowe, pokazy robotów LED oraz taneczne show – tak w skrócie można opisać największą plenerową imprezę muzyki klubowej w Wielkopolsce. SOUNDS OF FREEDOM już 30 sierpnia w Jarocinie!

Największymi gwiazdami wydarzenia będą: WESTBAM - niemiecki DJ i producent, żywa legenda i jedna z najbardziej barwnych osobowości międzynarodowej sceny muzycznej oraz Peran Van Dijk - przedstawiciel holenderskiej sceny klubowej. Tego dnia w Jarocinie za konsoletą nie zabraknie najpopularniejszego polskiego DJ’a -  będzie to oczywiście DJ Hazel. Poza tym zagrają także: WAJS, CJ STONE, KUBA & NEITAN, BUENO CLINIC, ADRIMA, MATYS, IRVIN, DEGREES.

 
SOUNDS OF FREEDOM 2019 odbędzie się 30 sierpnia na boiskach sportowych przy ul. Maratońskiej w Jarocinie. Początek o godz. 18.00. Bilety w cenie 39 zł można nabywać on-line do 29.08 na www.biletomat.pl. Wejściówki będą też dostępne w dniu imprezy w cenie 50 zł – będzie można je nabywać w kasach biletowych przy ul. Maratońskiej oraz na biletomat.pl. Wejściówkę należy wymienić w punkcie opakowania na opaskę upoważniającą do wstępu na teren wydarzenia. Dzieci urodzone po 31 grudnia 2006 r. - wstęp wolny na podstawie ważnego dokumentu tożsamości. Osoby do lat 16  mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej. Organizatorzy proszą uczestników wydarzenia o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości.
 
SOUNDS OF FREEDOM 2019 - muzyczne zakończenie wakacji, odbędzie się przy wsparciu gminy Jarocin. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Jarocina.
 
 

 

 Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU