iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Smart znaczy szybko i wygodnie

2021-06-15 12:06:00
Do obiektu po "starym Tesco" wprowadziła się "Castorama" i uruchomiła market budowlany"Smart".

Oficjalne otwarcie "Castoramy Smart" przy ul. Ks. Prałata Czesława Majorka w Ostrowie Wlkp. będzie miało miejsce w środę, 16 czerwca, o godz. 8.00. Jest to 88 market budowlany tej marki w Polsce. Zatrudnienie znalazło w nim 25 osób. 

 

- Dawny budynek Tesco został całkowicie odmieniony, dzięki czemu nowa Castorama spełnia najwyższe standardy sieci. Starannie dobrany i wyselekcjonowany asortyment pozwoli na zakup produktów potrzebnych od ręki, zebranych pod jednym dachem, bez konieczności pokonywania kilometrów pomiędzy regałami - zapewnia Łukasz Ostolski, kierownik "Castorama Smart" w Ostrowie Wlkp.  

 

Zaś to co z jednej strony może przyciągnąć oko "odwiedzających" Castoramę a z drugiej stać się orężem w rywalizacji z konkurencją, to tzw. strefa inspiracji, w której klient może ocenić stworzone przez specjalistów aranżacje. To jednak nie koniec nowinek. 

 

- Bardzo istotnym miejscem w sklepie jest punkt projektowy, w którym projektant "Castoramy" przygotuje indywidualny projekt zgodnie z wytycznymi klienta, dostosowany do kształtu pomieszczenia oraz zgodny ze stylem i potrzebami. (...) Natomiast "Smart" to szybkie i wygodne zakupy oraz rozwiązania, które inspirują naszych klientów do tworzenia funkcjonalnych mieszkań - zwraca uwagę szef ostrowskiej "Castoramy".  

 

(alf) 

 
Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
POLUB NAS NA FACEBOOK