iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Z policji

Skradziony samochód i narkotyki. Ostrowscy policjanci oddali strzały!

2020-07-29 13:15:49

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy jechali skradzionym autem. Kierowca po zatrzymaniu do kontroli nagle ruszył pojazdem w stronę policjantów. Funkcjonariusze użyli broni służbowej.

25 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego otrzymali wiadomość, że w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego porusza się pojazd, który kilka godzin wcześniej został skradziony na terenie województwa dolnośląskiego.

Kryminalni, gdy zauważyli skradzione auto natychmiast zareagowali. Kierowca audi zatrzymał się, jednak gdy funkcjonariusze wybiegli z radiowozu mężczyzna nagle ruszył pojazdem w stronę policjantów. Wówczas jeden z funkcjonariuszy użył broni służbowej oddając strzał w przednią oponę. Policjanci dobiegli do samochodu i zatrzymali kierowcę, jak również pasażera. Dodatkowo, w trakcie obezwładniania jeden z mężczyzn wyrzucił woreczek z amfetaminą.

Mężczyźni byli bardzo pobudzeni, co wskazywało, że mogą znajdować się pod wpływem zabronionych środków, dlatego od kierującego pobrana została krew do badań laboratoryjnych.

Z 25-letnim kierowcą z województwa dolnośląskiego podróżował 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. W trakcie sprawdzeń okazało się, że kierowca posiada dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Osobowe audi, którym jechali mężczyźni widniało w systemach jako utracone.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 26-letni pasażer odpowie za posiadanie narkotyków. Natomiast 25-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów oraz kierowania pomimo sądowego zakazu. W najbliższym czasie mężczyzna usłyszy też zarzuty dotyczące kradzieży pojazdu oraz prawdopodobnie kierowania pod wpływem środków odurzających.

Na wniosek policji i prokuratora 25-latek został tymczasowo aresztowany.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl