iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Seniorzy stawiają na aktywność i ruch

Z werwą i energią zabrali się do pierwszego treningu w ramach akcji "Aktywny Ostrów" ostrowscy seniorzy.
Na parkowej polanie, w zajęciach z trenerami SKYfitness, wzięło udział kilkadziesiąt osób. Treningi mają charakter cykliczny i odbywają się dwa razy w tygodniu - środę (11.00 - seniorzy) i czwartek (18.00 - zajęcia otwarte).
 
- Wspólne ćwiczenia na świeżym powietrzu to mnóstwo zalet dla naszego organizmu oraz dodatkowa porcja pozytywnej energii. Zabierzcie ze sobą wodę oraz wygodne obuwie sportowe i do dzieła! - zachęca Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.  
 
Zajęcia są bezpłatne, a podczas spotkań będą rozdawane vouchery do klubu SKYfitness. Lekkie ćwiczenia wzmacniające całe ciało połączone są z treningiem cardio, który pozwala poprawić odporność, a przy okazji spalić tkankę tłuszczową, są przeznaczone są dla każdego.
 
- Aktywność ruchowa na świeżym powietrzu odgrywa istotną rolę w ograniczaniu ryzyka zachorowania na schorzenia przewlekłe dotyczące narządu ruchu czy układu krążenia. Pomaga w zapobieganiu oraz w walce z nadwagą i otyłością, wpływa też korzystnie na zdrowie psychiczne, pomagając redukować stres i napięcie - podkreśla Karolina Krzywda, manager klubu SKYfitness.
 
(alf)
 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również