iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wielkopolski

Sebastian Górski zastąpił Ewę Matecką

2019-08-12 10:29:10

Sebastian Górski został drugim wiceprezydentem Ostrowa Wielkopolskiego. Zastąpił na tym stanowisku przechodzącą na emeryturę Ewę Matecką. Do jego zadań należeć będzie prowadzenie spraw miejskich związanych z ostrowską edukacją, sportem, kulturą, a także sprawami społecznymi.

Nowy wiceprezydent ma wyższe wykształcenie pedagogiczne. Przez 10 lat był nauczycielem języka niemieckiego w jednym z ostrowskich gimnazjów. Obecnie doskonali swoją wiedzę na studiach podyplomowych o kierunku zarządzanie kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od lat kojarzony jest z ostrowską kulturą. W 2013 roku rozpoczął pracę w Ostrowskim Centrum Kultury, w którym od 2014 roku pełnił obowiązki dyrektora. Przez ten czas dał się poznać jako znakomity menedżer i organizator rewelacyjnych wydarzeń kulturalnych. 

Bardzo dobrze zorientowany jest także w sprawach społecznych. Od wielu lat pełni funkcje kuratora społecznego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim, współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i innymi podmiotami społecznymi.

- Będzie to na pewno trudna praca – jest niezwykle wymagająca i odpowiedzialna, ale też piękna i satysfakcjonująca. Niezwykle się cieszę, że Sebastian Górski będzie wraz ze mną budować miasto wygodne do życia, bezpieczne, fajne i dobre dla ludzi. W pracy na rzecz miasta wymagam bardzo dużo – głownie od siebie, ale również od moich najbliższych współpracowników. To odważna decyzja, by się z tym wyzwaniem zmierzyć – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

 

- Byłbym niepoważny gdybym się nie zastanawiał nad tą decyzją - jestem świadomy ogromnego obszaru, którym przyjdzie mi się zająć. Mam nadzieję, że tak wysoko zawieszoną przez panią prezydent poprzeczkę uda mi się dosięgnąć, a nasza współpraca przebiegać będzie w sposób, który przełoży się na zadowolenie mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego – zapewnił Sebastian Górski.

Następczynią byłego już dyrektora Ostrowskiego Centrum Kultury została od wielu lat związana z OCK Maria Szeląg, szefowa galerii PIK.

 

 


Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl