iOstrowWlkp.pl reklamy
Odolanów

Rubaszny jegomość odwiedził podopiecznych ŚDS

Zdjęcie: odolanow.pl
W związku z panującą pandemią koronawirusa i nałożonych na tę okoliczność obostrzeń sanitarnych, Środowiskowy Dom Samopomocy w Odolanowie jakiś czas temu został czasowo zamknięty.

Nie mogło się więc także odbyć tradycyjne świąteczne spotkanie, gdzie przy wigilijnym stole wspólnie z pracownikami ŚDS, zasiedli podopieczni placówki. Nie oznacza to, że w tym wyjątkowym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, zapomniano o nich.

 

We wtorkowe popołudnie, 15 grudnia, w domach odwiedził ich Święty Mikołaj z prezentami. Dla wszystkich były to chwile bardzo radosne i wzruszające, zwłaszcza po kolejnej w tym roku przerwie oraz braku bezpośredniego kontaktu, który dla tych osób jest tak ważny i potrzebny. Podczas wizyty brodatego jegomościa nie zabrakło także świątecznych i noworocznych życzeń. Przy okazji podopiecznym ŚDS przekazano nowe materiały terapeutyczne oraz zebrano prace wykonywane w domach w ramach pracy zdalnej, które później ozdobiły choinki znajdujące się w budynku odolanowskiego Centrum.


Tagi: odolanów, śbs
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI