iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ociąż

Róże i tulipany u nich rosną najlepiej

2019-03-21 10:03:00

Kolejni rolnicy z gminy Nowe Skalmierzyce znaleźli się w gronie nagrodzonych w prestiżowym konkursie Wielkopolski Rolnik Roku, zorganizowanym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Tym razem statuetka Siewcy Roku trafia do Arlety i Zbigniewa Nowackich z Ociąża.

Tegoroczna gala, w której udział wzięło blisko 2 tys. osób odbyła się w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uhonorowani na niej zostali trudniący się hodowlą róż i tulipanów Arleta i Zbigniew Nowaccy z Ociąża, którym najwyższą nagrodę, czyli jedną z dziewięciu statuetek Siewcy Roku 2018 wręczyli prof. dr hab. Mikołaj Knaflewski oraz wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.

 

Wielkopolski Rolnik Roku to przedsięwzięcie z blisko dwudziestoletnią tradycją.  W swoich założeniach ma ono promować najbardziej przedsiębiorczych rolników, którzy dostosowują warsztat pracy do nowych realiów gospodarowania. Konkurs ma również służyć poprawie wizerunku wielkopolskiego rolnictwa w tworzeniu konkurencji dla analogicznych produktów pochodzących z importu, a wreszcie również przybliżyć społeczeństwu atuty wielkopolskiego rolnictwa w dziedzinie produktów wysokiej jakości, rolniczych surowców żywnościowych i żywności oraz stanowić jeden z istotnych atutów regionu. W ciągu 18. edycji w konkursie uczestniczyło 1100 rolników, a statuetkę Siewcy przyznano 175 z nich – producentom roślinnym i zwierzęcym, producentom ogrodniczym oraz osobom zajmującym się innymi dziedzinami działalności rolniczej jak np. wikliniarstwo czy zielarstwo.

 

Podczas tegorocznej uroczystości laureatom z Ociąża towarzyszyła nie tylko najbliższa rodzina, ale również starosta ostrowski Paweł Rajski oraz burmistrz Nowych Skalmierzyc Jerzy Łukasz Walczak, który przekazał na ich ręce kwiaty oraz okolicznościowy list.

 

 Fotorelacja

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl