iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.

Z powiatu

Rozbił samochód, uszkodził płot, uderzył w drzewo, wjechał do rowu, jechałby dalej gdyby nie...

2020-06-24 08:06:00

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Był nietrzeźwy, a mimo to postanowił wsiąść za kierownicę auta. Nieodpowiedzialnego kierowcę udało się zatrzymać dzięki interwencji świadków, którzy poinformowali policję o nietypowym zachowaniu uczestnika ruchu. 34-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

21 czerwca podróżujący drogami na terenie gminy Nowe Skalmierzyce zauważyli dziwne zachowanie kierowcy BMW. Mężczyzna siedzący za kierownicą auta miał ewidentne problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Wielokrotnie zjeżdżał na pobocze drogi, najeżdżał na krawężnik lub jechał środkiem drogi.

Dodatkowo, kierujący BMW uderzył w samochód, którego kierowca zatrzymał się, by uniemożliwić mu dalszą jazdę. Następnie, mężczyzna zaczął zawracać i odjechał. Kierujący fordem powiadomił policję i pojechał za nim. W pewnym momencie kierujący BMW uderzył w płot w jednej z posesji, wycofał samochód i jechał dalej. Po chwili mężczyzna, zjechał do przydrożnego rowu uderzył w drzewo i z powrotem znalazł się na jezdni. 24-latek, który kierował fordem podbiegł do auta i nie pozwolił oddalić się mężczyźnie z miejsca zdarzenia.

Na miejsce przyjechał patrol policji. Sprawcą okazał się być 34-letni mieszkaniec gminy Nowych Skalmierzyc. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zatrzymali mężczyznę. Od 34-latka została pobrana krew do badań.

Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem (art. 178a §1 Kodeksu Karnego) zagrożonym karą dwóch lat pozbawienia wolności.

 

 

Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama w Gazecie Internetowej


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl