iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Nowe Skalmierzyce

Roczek Eudajmonii

2019-04-09 07:17:46

Eudajmonia, jedna z najmłodszych, ale zarazem bardzo aktywnych organizacji działających w Nowych Skalmierzycach, świętowała ukończenie pierwszego roku działalności.

Misją stowarzyszenia jest promocja uczestnictwa mieszkańców, w szczególności młodzieży i kobiet, w życiu społecznym, zawodowym oraz przeciwdziałanie dyskryminacji. Organizacja jest znana przede wszystkim z marszów nordic walking, zajęć fitness, wyjazdów integrujących mieszkańców oraz różnego rodzaju warsztatów.

Tak wspomina spotkanie założycielskie Agnieszka Pawlak, prezes Eudajmonii: podczas niewinnie zapowiadającego się spotkania, które odbyło się 7 kwietnia 2018 roku, zapadła decyzja, że zakładamy stowarzyszenie. W kilka osób rozdzieliliśmy stanowiska, podzieliliśmy zadania i zaczęliśmy działać! W ciągu tego roku wydarzyło się wiele. Kilka świetnych imprez zintegrowało ze sobą mnóstwo ludzi. Uśmiech, radość, dziękowania osób uczestniczących w naszych wydarzeniach motywują nas jeszcze mocniej, a że mamy już w stowarzyszeniu ponad 20 osób, daje nam to większe możliwości do wspólnych działań. Z tego miejsca dziękuję burmistrzowi Jerzemu Łukaszowi Walczakowi za to, że wspiera takie organizacje jak nasza. Dziękuję także zastępcy Agnieszce Sipce, że jest obecna na wszystkich naszych wydarzeniach i motywuje nas do działania.

 

Jak przystało na prawdziwe urodziny nie brakło życzeń. Słowa uznania do  zebranych skierował burmistrz- po roku działalności z dumą mogę pogratulować odniesionych sukcesów, na które złożyły się nie tylko osobisty rozwój jej członków, ale również aktywizacja mieszkańców naszej Gminy, którzy za Państwa przyczynkiem mogą uczestniczyć w licznych projektach o charakterze sportowym, kulturalnym, rekreacyjnym czy charytatywnym.  Obecny na uroczystości starosta ostrowski Paweł Rajski nawiązał do korzystnego dla zdrowia, fizycznego jak i psychicznego, przejawu aktywności ruchowej- podziwiam Państwa zapał. Spoglądając na te liczne inicjatywy, jestem pod ogromnym wrażeniem organizowanych wydarzeń. Życzenia złożyli także: w imieniu marszałek Marzeny Wodzińskiej - prezes zarządu fundacji Nowa Nadzieja Piotr Tomankiewicz; prezes Towarzystwa Rowerowego Sokół Skalmierzyce Maciej Danielak oraz sołtys wsi Skalmierzyce Justyna Wasielewska.

 

 Fotorelacja
Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl