iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Przez otwór w ścianie przechodził do kryjówki...

Zdjęcie: KPP Pleszew

Policjanci z pleszewskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Czermin, poszukiwanego, m.in. za kradzieże. Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci znaleźli go w remontowanym mieszkaniu na terenie powiatu ostrowskiego.

 

W ubiegłym tygodniu, pleszewscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Czermin. Mężczyzna był poszukiwany za kradzieże i paserstwo. Działał na terenie powiatu pleszewskiego, ostrowskiego i jarocińskiego. Od marca ukrywał się przed organami ścigania. 
 

- Determinacja, doświadczenie i instynkt policjantów doprowadziły ich do miejsca ukrywania się poszukiwanego 27-latka. Jak się okazało, mężczyzna przebywał w remontowanym mieszkaniu, na poddaszu. To tam funkcjonariusze odkryli specjalnie zrobione pomieszczenie. W ścianie z karton-gipsu, poszukiwany wyciął otwór, przez który przechodził do sąsiedniego pokoju. Był bardzo zdziwiony, kiedy policjanci znaleźli jego kryjówkę - opisują pleszewscy mundurowi.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do pleszewskiej komendy, skąd trafił prosto do aresztu. Najbliższe lata spędzi w więzieniu.  

Źródło: KPP Pleszew
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI