iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wlkp.

Promocja przedsiębiorców w urzędowej gazecie?

Ta w postaci bezpłatnych reklam, miałaby się pojawić w wydawanym przez ostrowski magistrat "Informatorze Miejskim".

Radny miejski Szymon Matyśkiewicz pochylił się nad losem lokalnych przedsiębiorców i ich sytuacji finansowej, na której piętnem odcisnął się koronawirus.

 

- Wielu z nich prowadzi swoje firmy z pokolenia na pokolenie, kontynuując tradycję rodzinną. Ostrowskie przedsiębiorstwa, niekiedy z kilkudziesięcioletnim stażem, są wizytówką naszego miasta. Niestety sytuacja finansowa większości z nich uległa pogorszeniu, na co bez wątpienia miała wpływ pandemia - zwraca uwagę ostrowski rajca. 

 

By wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku przedsiębiorców proponuje, aby w drukowanym przez ostrowski urząd "Informatorze Miejskim", zamieszczane były nieodpłatnie, reklamy ostrowskich firm.

 

- Zachęcające mieszkańców miasta do korzystania z usług oferowanych przez ostrowskie przedsiębiorstwa. Moim zdaniem w reklamach powinien znajdować się m.in. opis działalności, jej umiejscowienie oraz zdjęcie. Uważam, że każda forma promocji naszych lokalnych przedsiębiorców, może przyczynić się do polepszenia ich dalszego funkcjonowania - przekonuje Szymon Matyśkiewicz. 

 

Jak do tego podejdą władze Ostrowa Wlkp.? Przekonamy się zapewne niebawem, o czym oczywiście nie omieszkamy poinformować.

 

(alf)

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również