iOstrowWlkp.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Profesjonalnie wyczyszczą i wypiorą!

Pranie tapicerek meblowych i samochodowych, dywanów i wykładzin, czyszczenie posadzek i powierzchni z kostki brukowej, to tylko część oferty krotoszyńskiej firmy ErZet.

W profesjonalnym praniu i czyszczeniu liczy się kilka podstawowych rzeczy. Po pierwsze środki chemiczne. Te, nie dość, że powinny być skuteczne, to – co bardzo ważne - nie powinny również szkodzić osobom przebywającym w pobliżu. Firma ErZet w swoim asortymencie posiada środki, które są bezpieczne dla alergików. Po drugie, istotny jest sprzęt. Im lepszy, o większej mocy i bardziej profesjonalny, tym szybsza praca i zdecydowanie lepsze efekty końcowe. Na takie rozwiązania stawia właśnie firma ErZetI po trzecie - doświadczenie. W czyszczeniu, mogłoby się wydawać, nie ma nic nadzwyczajnego. Tymczasem na rynku pojawiają się nie tylko nowe, bardziej skuteczne środki chemiczne i urządzenia, ale także nowe technologie i metody. Stąd, niezwykle ważne jest uczestniczenie w szkoleniach i forach, wymienianie się doświadczeniem z innymi firmami prowadzącymi tego typu usługi w całym kraju. Tak właśnie jest w przypadku ErZet.

Firma świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, średnich placówek, jak i dużych firm. Bardzo chętnie podejmuje także współpracę z wieloma szkołami, przedszkolami, biurowcami na terenie województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego.

 

 

Pranie tapicerek

 

Tapczany, materace, fotele, itp., a także tapicerka samochodowa, to pierwszy z zakresu działań ErZet. Krotoszyńska firma dysponuje skuteczną chemią, która – jak wspomnieliśmy wcześniej - nie uczula. To jest bardzo istotne właśnie w przypadku prania różnego typu tapicerek, z którymi każdego dnia mamy bezpośrednią styczność. A warto dodać, że ich systematyczne i profesjonalne czyszczenie pozwala pozbyć się szkodliwych dla naszego zdrowia roztoczy, które są niewidoczne gołym okiem. A dodatkowo klient, podczas prania ma do wyboru różne zapachy środka piorącego.

ErZet posiada nowoczesne i profesjonalne maszyny piorące, dzięki czemu mogą być obsługiwani, zarówno klienci indywidualni, jak i duże placówki. Firma specjalizuje się również w czyszczeniu powierzchni skórzanych.

Dodatkowo ErZet prowadzi wypożyczalnię odkurzaczy piorących.

 

 

 

Pranie dywanów i wykładzin

 

Firma posiada najnowocześniejszy, o wysokich parametrach sprzęt do prania, w tym urządzenie z możliwością podgrzewania środka chemicznego. Dzięki temu szybkość i skuteczność pracy jest o wiele wyższa, niż tradycyjnym odkurzaczem. A przy temperaturze blisko 80 stopni Celsjusza, środek piorący dodatkowo zabija bakterie, które znajdują się w wykładzinie czy dywanie.

Także w tym przypadku duży park maszynowy pozwala na realizację zarówno małych, jak i dużych zleceń sięgających kilku tysięcy metrów kwadratowych.

 

 

 

Czyszczenie posadzek

 

Posadzki są ważnym elementem każdego budynku. ErZet świadczy usługi maszynowego czyszczenia i zabezpieczania powierzchni płaskich różnego typu. W zakresie usług firmy jest polimeryzacja każdego typu powierzchni, takich jak: Tarkett, PCV, linoleum, marmoleum, kauczuk, posadzki betonowe, płytki czy terakota. Takie powłoki zapewniają elastycznym i twardym posadzkom doskonałą ochronę. Pracownicy ErZet doradzają także, w jaki sposób konserwować i myć takie powierzchnie, by dłużej cieszyć się ich ładnym wyglądem.

 

 

 

Czyszczenie kostki brukowej i płotów

 

Firma ErZet zajmuje się także myciem kostki brukowej oraz płotów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi napędzanemu spalinowo, możliwe jest wyczyszczenie bardzo dużych powierzchni bez konieczności dostępu do sieci elektrycznej. Jest to niezwykle ważne szczególnie, gdy takie powierzchnie oddalone są od budynków.

 


  

Zapraszamy Państwa na profile Facebook

 


 

 

 

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI