iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Kolarstwo

Policjant z Ostrowa ponownie mistrzem Polski!

2019-09-10 08:09:00

Zdjęcie: BKS KGP / zdjęcia A. Chyliński / wsz
W Warce odbyły się III Mistrzostwa Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Imprezę rozegrano pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka, który wraz z zawodnikami również pokonał 58 km trasę. Ostrowski policjant sierż. Michał Michalski obronił tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym.

Organizatorami III Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego był Gabinet Komendanta Głównego Policji wraz z Żyrardowskim Towarzystwem Cyklistów. Wyścigom mundurowych towarzyszyły wyścigi organizowane w cyklu ŻTC BIKE RACE, a imprezę na rynku w Warce połączono z piknikiem rodzinnym kończącym Aktywne Lato w Warce, na którym swoje stoiska promocyjne wystawiły Gabinet Komendanta Głównego Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu. Dla przybyłych gości i kolarzy grała Orkiestra z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Zawodnicy walczyli o tytuły Mistrzów Polski Służb Mundurowych w sześciu kategoriach, a także o Puchar 100-lecia Policji w kolarstwie szosowym, który rozegrano w dwunastu etapach. Trasa wyścigu składała się z dwóch pętli po 29 km, a tuż przed wjazdem na rynek Warki, gdzie była meta, był stromy ok. 200 metrowy podjazd, na którym praktycznie rozstrzygały się losy zwycięstw w większości wyścigów.

Wyścig w kolarstwie szosowym w Warce był okazją do sprawdzenia swoich sił dla wszystkich chętnych uczestników, zawodowców i amatorów. Przygotowana przez organizatorów trasa była płaska i w całości asfaltowa, zaplanowana tak, by wyścig był zarówno wymagający, lecz by nie sprawiał zbytniej trudności mniej wytrwałym kolarzom. Zawodników walczących o tytuły w klasyfikacjach mundurowych było ponad 100, a wszystkich ponad 300.

Mistrzem Służb Mundurowych w kategorii mężczyzn został: w kat. M20 - Michał Michalski z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Warto dodać, że w czerwcu tego roku policjant z Ostrowa Wielkopolskiego w Starachowickiej Strzale zdobył Wicemistrza Polski Policji w kolarstwie szosowym w kategorii M20.

Puchary i nagrody wręczali Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, któremu towarzyszył kom. por. Paweł Łępaa z Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych oraz zastępca burmistrza Warki Teresa Knyzio.

Szczegółowe informacje dotyczące wyników oraz zmagań sportowych znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

 

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl