iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wielkopolski

Policja ruszyła w pościg. Zatrzymany był pod wpływem narkotyków....

2019-11-08 10:11:00

Policjanci ostrowskiej komendy podjęli pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po zatrzymaniu auta okazało się, że 25-latek nie posiadał prawa jazdy. Funkcjonariusze znaleźli też przy nim marihuanę. W mieszkaniu, mężczyzna schował kolejne porcje narkotyków. Ponadto był on pod wpływem narkotyków.

Z 4 na 5 listopada ostrowscy kryminalni na ulicy Ledóchowskiego zauważyli nadjeżdżający pojazd marki Fiat Punto, który postanowili zatrzymać do kontroli drogowej. Kierujący tym autem, nie stosując się do wydawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się i przyspieszył. Na ulicy Osiedle Robotnicze kierowca wpadł w poślizg i uderzył w drzewo, następnie wybiegł z auta i zaczął uciekać. Policjant pobiegł za nim i go zatrzymał. Kierującym okazał się 25-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Samochodem tym jechała jeszcze 20-letnia pasażerka.

 

Podczas przeszukania 25-latka, funkcjonariusze znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto 25-latek znajdował się pod wpływem marihuany. Od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań. W miejscu zamieszkania ostrowianina policjanci ujawnili i zabezpieczyli dziewięć woreczków foliowych z marihuaną i jeden z amfetaminą.

Zatrzymany mężczyzna odpowie za przestępstwo posiadania środków odurzających, niezatrzymania pojazdu i kontynuowania jazdy pomimo sygnału wydanego przez osobę uprawnioną do kontroli ruchu drogowego, jazdę bez uprawnień i jeżeli potwierdzą to badania, pod wpływem narkotyków, odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.


Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl