iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ciekawostki

Pokoloruj Ostrów

2021-01-11 08:18:11

Już są - pierwsze strony miejskiej kolorowanki, które zawierają charakterystyczne miejsca kojarzące się z naszym miastem. To Arena Ostrów, tężnie w Parku Miejskim, Ogródki Jordanowskie, Stadion Miejski, Ratusz oraz mural z wizerunkiem Krzysztofa Komedy Trzcińskiego. Znajdą się tam także inne ostrowskie miejsca, jednak o jej ostatecznym kształcie zadecydują internauci w konkursie ogłoszonym na portalu Facebook, na fanpage'u UMOstrów.

Kolorowanki udostępniane do samodzielnego wydruku na stronach internetowych to coraz bardziej popularna forma zabawy. Na dobry początek zamieściliśmy tu kilka pierwszych stron. Miejska kolorowanka zostanie także wydana w tradycyjnej formie papierowej. Obecnie składa się ona z 16 prac. Poza wymienionymi już  elementami zawiera też: Mediatekę, amfiteatr, Basen Miejski, Ostrowski Rower Miejski, Centrum Przesiadkowe, Piaski–Szczygliczkę, lodowisko, skatepark oraz boisko sportowe na Ogródkach Jordanowskich. Jedna ze stron dotyczy też miejskich symboli. Pierwsze strony zostały przetestowane przez podopiecznych świetlicy „Boże Podwórko”. Dzieci oceniły ją niezwykle pozytywnie, a występujące w niej postacie zyskały już nawet swoje imiona.

Jeśli ostrowianom spodoba się ta propozycja, kolorowanka będzie uzupełniana o kolejne miejsca – tym razem zgłaszane przez samych mieszkańców. Swoje pomysły można zgłosić w komentarzach pod postem dotyczącym konkursu ogłoszonego na Facebooku, na fanpage'u UMOstrów. Konkurs polega na wydrukowaniu dowolnego obrazka załączonego do tego tekstu i pokolorowaniu go. Następnie wykonujemy jego zdjęcie i zamieszczamy pod postem konkursowym na Facebooku. Pięć osób z największą liczbą „polubień” pod swoim zdjęciem otrzyma pakiet gadżetów związanych z Ostrowskim Budżetem Obywatelskim – m.in. torbę, kalendarz, maseczki, kubki i oczywiście kredki, które nieodłącznie związane są z tematem konkursu. Do wzięcia w nim udziału zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszego miasta – w tym przypadku zdjęcie zamieszczają rodzice lub opiekunowie - ale oczywiście tych starszych również. Nie od dziś wszak wiadomo, że kolorowanie jest niezwykle relaksującą czynnością.

Można oczywiście dorysowywać własne postacie, elementy miejskiej architektury – bujna fantazja będzie tu atutem.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie umostrow.pl.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl

Fotorelacja

Reklama w Gazecie Internetowej


Reklama SMOK AUDIO

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki
Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie Internetowej

iOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl