Żużel

Pojadą w Łodzi w Boże Ciało

Pojadą w Łodzi w Boże Ciało

Już w najbliższy czwartek - Boże Ciało drużynę z Ostrowa czeka kolejny pojedynek w ramach Metalkas 2. Ekstraligi.

Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski będzie rywalizować w Łodzi. Jest to początek mini maratonu wyjazdowych spotkań w wykonaniu drużyny, bowiem kolejne spotkanie zaplanowane jest na najbliższą niedzielę w Poznaniu. Początek spotkania w Łodzi o 20:30.

Awizowane składy:

  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź:

9. Marcin Nowak
10. Oliver Berntzon
11. Szymon Szlauderbach
12. Zach Cook
13. Villads Nagel
14. Kacper Halkiewicz
15. Krzysztof Lewandowski

  • Moonfin Magnus Ostrów Wielkopolski:

1. Gleb Czugunow
2. Jonas Seifert-Salk
3. Frederik Jakobsen
4. Jakub Krawczyk
5. Tomasz Gapiński
6. Gracjan Szostak
7. Paweł Sitek





Z regionu


Czytaj również