iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Pogadanki z najmłodszymi

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych, policjanci przypomnieli im podstawowe zasady i przepisy ruchu drogowego. Podczas spotkań z dzielnicowymi dzieci otrzymały odblaski.

Dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przez cały swój czas pełni funkcje policjanta, który bezpośrednio kontaktuje się z mieszkańcami naszego miasta. Policjanci w sposób szczególny zwracają uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, wykorzystując każdą możliwość spotkania się z najmłodszymi.

W ostatnim czasie sierż. sztab. Piotr Owsiak spotkał się z dziećmi z Zespołu Szkół w Dębnicy, z Przedszkola nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim, czy wraz z sierż. sztab. Karolem Szczepaniakiem odwiedzili dzieci z Oddziału Przedszkolnego nr 15 SP 9 w Ostrowie Wielkopolskim.

Policjanci w trakcie spotkań przypominali zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym. Zachęcali najmłodszych do noszenia elementów odblaskowych, tłumacząc jednocześnie jak ważnym jest bycie widocznym na drodze. Dzielnicowi tłumaczyli też dzieciom o zachowaniu szczególnej ostrożności i rozwagi podczas przechodzenia przez jezdnię. W trakcie jednego ze spotkań policjanci rozdawali elementy odblaskowe.

 

 
Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI