iOstrowWlkp.pl reklamy
Z powiatu

Poetycka Wiosna rozstrzygnięta

2022-06-21 12:06:00
Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

W auli Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie IX edycji Powiatowego Konkursu „Poetycka Wiosna”. Było ono okazją do spotkania się miłośników poezji z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.


Jury w składzie: Anita Pawlak, Stefania Pichet, Alina Szymczak i Marta Nowaczyk oceniło 64 wiersze uczniów szkół podstawowych. Natomiast w drugiej kategorii wiekowej - uczniów szkół średnich powiatu ostrowskiego - jurorzy: Anita Pawlak, Stefania Pichet, Alina Szymczak i Agata Pawlaczyk-Wieczorek ocenili 22 wiersze.

 

WYNIKI POETYCKIEJ WIOSNY 2022

  • szkoły podstawowe

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Kacper Lewandowski

Szkoła Podstawowa
w Przygodzicach

Izabela Czechak

II miejsce

Amelia Poczta

Szkoła Podstawowa
 w Daniszynie

Urszula Drygas

II miejsce

Monika Skurczyńska

Szkoła Podstawowa
 nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim

Iwona Łaźniak-Rolak

II miejsce

Michalina Spałek

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów
w Nowych Skalmierzycach

Dorota Bukowska

III miejsce

Magdalena Rataj

Szkoła Podstawowa nr 7
w Ostrowie Wielkopolskim

Grażyna Krolek

III miejsce

Weronika Dudzińska

Szkoła Podstawowa
 nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim

Magdalena Świtoń-Suska

III miejsce

Michalina Miszczyk

Szkoła Podstawowa w Sośniach

Hanna Śniadek

wyróżnienie

Julia Drapała

Szkoła Podstawowa
 nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim

Magdalena Świtoń-Suska

wyróżnienie

Michalina Sołtysiak

Szkoła Podstawowa
 nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim

Magdalena Świtoń-Suska

wyróżnienie

Daria Mazur

Szkoła Podstawowa
 w Daniszynie

Urszula Drygas

wyróżnienie

Kornelia Kokot

Szkoła Podstawowa
 w Daniszynie

Urszula Drygas

wyróżnienie

Julia Klamka

Szkoła Podstawowa
 nr 2 w Ostrowie Wielkopolskim

Danuta Pankowiak

wyróżnienie

Aleks Nawrocki

Szkoła Podstawowa nr 7
w Ostrowie Wielkopolskim

Joanna Dryjańska

wyróżnienie

Oliwia Oleśków

Szkoła Podstawowa nr 7
w Ostrowie Wielkopolskim

Joanna Dryjańska

 

  • szkoły średnie

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Opiekun

I miejsce

Natalia Pokrywa

III Liceum Ogólnokształcące
 w Ostrowie Wielkopolskim

Sylwia Szubert

II miejsce

Weronika Stawarz

Zespół Szkół Usługowych
w Ostrowie Wielkopolskim

Elwira Maślińska

III miejsce

Ewelina Rzepka

Zespół Szkół Usługowych
w Ostrowie Wielkopolskim

Marta Nowaczyk

III miejsce

Gabriela Krakowska

III Liceum Ogólnokształcące

w Ostrowie Wielkopolskim

Maria Libera

wyróżnienie

Alicja Zielezińska

Zespół Szkół Ponadpodstawowych CKU
w Przygodzicach

Justyna Ligocka

wyróżnienie

Wiktoria Martyna

III Liceum Ogólnokształcące

w Ostrowie Wielkopolskim

Maria Libera

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl


Czytaj również

BISTRO NA TALERZU 6