iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Pod Krotoszynem powstaje nowe osiedle domków jednorodzinnych

2022-02-16 13:02:00

W miejscowości Osusz pod Krotoszynem powstaje nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Z pewnością ogromną zaletą tego miejsca jest cicha i spokojna okolica i ledwie kilka kilometrów do centrum Krotoszyna.

 


Komfortowe budynki mieszkalne położone są na działce około 400 metrów kwadratowych. Zaplanowano wybudowanie 18 domów jednorodzinnych o powierzchni ok. 100 m kw.

 

 

Każde mieszkanie jest dwukondygnacyjne. Na parterze znajdują się osobna toaleta i łazienka, kuchnia połączona z salonem oraz w zależności od opcji dodatkowy pokój. Na piętrze do dyspozycji mieszkańców jest toaleta połączona z łazienką oraz trzy pokoje.

Dla wybranych lokali do dyspozycji są także garaże.

 

 

Już dziś można rezerwować domy i ustalić na wczesnym etapie budowy indywidualne wymagania i udogodnienia, co zaoszczędzi w późniejszym czasie niepotrzebnych przeróbek i dodatkowych kosztów. 

 

 

Osusz to miejscowość będąca peryferiami wciąż rozrastającego się Krotoszyna. Sprawia to, że z jednej strony zapewniony jest kameralny charakter tej okolicy, a z drugiej dotarcie do stolicy powiatu w ledwie kilka minut. Każdy więc, kto ceni sobie spokój po pracy i bliskość natury znajdzie to wszystko w tym miejscu.

 

 

Przy planowaniu budowy osiedla nie zapomniano również o najmłodszych mieszkańcach. To właśnie z myślą o nich zaprojektowano plac zabaw. To z pewnością duże udogodnienie dla rodziców, którzy nie muszą oddalać się zbyt daleko ze swoimi pociechami, by przyjemnie i bezpiecznie spędzić wolny czas na świeżym powietrzu.

 

 

 KONTAKT DLA OSÓB ZAINTERSOWANYCH - kliknij 

 +48 600 005 558 

 +48 691 437 673 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

ALFALINE HURTOWNIA ELEKTRYCZNA OSTRÓW WLKP.
STALBET
HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Kostka brukowa Ostrów Wielkopolski
POLUB NAS NA FACEBOOK