iOstrowWlkp.pl reklamy
Piłka nożna

Po raz czwarty w Nabyszycach

Zdjęcie: odolanow.pl

W Nabyszycach odbył się czwarty memoriał im. Romana Lisa. Na starcie rozgrywek stanęło osiem drużyn z powiatu ostrowskiego.

Turniej rozgrywany był w dwóch grupach, z których dwie najlepsze awansowały do półfinałów. W obu grupach rywalizacja była bardzo zacięta, do ostatniej kolejki nie znane były drużyny, które awansują do dalszego etapu rozgrywek. Grupę A wygrali gospodarze, czyli LZS Start Nabyszyce, a za ich plecami po wyrównanym boju drugie miejsce zajął Ajax Baby.

W grupie B rywalizację wygrali Czarni Wierzbno, natomiast tuż za ich plecami uplasowała się drużyna Korona Nadstawki. W pierwszym półfinale, podobnie jak rok temu, zmierzyły się drużyny: LZS Start Nabyszyce i Korona Nadstawki. Korona postawiła wysoko poprzeczkę w tym spotkaniu jednak to LZS Start Nabyszyce awansował do wielkiego finału. W drugim półfinale rywalizowały drużyny Czarnych Wierzbno i Ajax Baby. W tej rywalizacji górą okazali się Czarni Wierzbno.

Mecz finałowy okazał się zarazem meczem derbowym. Jak wiedzą wszyscy starsi kibice są to mecze o dużej randze dla naszego regionu. Mecz LZS Start Nabyszyce - Czarni Wierzbno w podstawowym czasie gry zakończył się remisem 1:1. W konkursie rzutów karnych, różnicą jednej bramki wygrali Czarni Wierzbno. W meczu o trzecie miejsce górą okazała się ekipa Ajax Baby, a Korona Nadstawki podobnie jak w 2021 roku cieszyła się z czwartego miejsca.

 

  1. Czarni Wierzbno
  2. LZS Start Nabyszyce
  3. Ajax Baby
  4. Korona Nadstawki
  5. Huragan Janków Zaleśny, Kobra Raczyce, FC Ponalewce, OMbud,

 

Odbył się również turniej rzutów karnych. Tegoroczną rywalizacje wygrał zawodnik z Korony Nadstawki. Nagrodzeni zostali także zawodnicy w dwóch kategoriach: najlepszy strzelec i bramkach zawodów. Najlepszym strzelcem okazał się zawodnik Czarnych Wierzbno, natomiast miano najlepszego bramkarza otrzymał zawodnik LZS Start Nabyszyce  - Hubert Motylewski. 

Źródło: odolanow.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI