iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Wybory

Piotr Walkowski, przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego, udzielił poparcia senatorowi Łukaszowi Mikołajczykowi

2019-09-17 13:09:00

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Piotr Walkowski, przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego, kojarzony ze środowiskiem ludowców, udzielił swojego poparcia w kampanii wyborczej obecnemu senatorowi i zarazem kandydatowi do wyższej izby parlamentu Łukaszowi Mikołajczykowi.

- Z senatorem Łukaszem Mikołajczykiem miałem okazję współpracować już od 2010 roku w komisjach. Od 2015 ta współpraca układała się bardzo dobrze. Wówczas kolega radny został senatorem. Mimo, że różnimy się sprawami lekko politycznymi, to nie powinno mieć to odzwierciedlenia dla mieszkańców powiatu ostrowskiego - oświadczył P. Walkowski. - Senator Mikołajczyk dba o miejscowe sprawy. Miał swój udział, chociażby w pomocy na uzyskanie środków na obiekty sportowe przy szkołach, stadion lekkoatletyczny w Lewkowie, za co bardzo serdecznie dziękuję - przedstawiał przewodniczący. P. Walkowski wspomniał także o pomocy senatora w pozyskaniu finansów dla ostrowskiego szpitala, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich. - Bardzo duże słowa pochwały są przytaczane przez emerytów, którzy bardzo sobie chwale tę współpracę. Ze swojej strony bardzo serdecznie dziękuję panu senatorowi. Mamy swojego człowieka w Senacie i oby tak pozostało na następna kadencję.

Słowa te Ł. Mikołajczyk przyjął z entuzjazmem. - Jest mi niezmiernie miło, że bardzo aktywny radny, przewodniczący rady, radni i włodarze podkreślają te dokonania. Tych dokonań w tej kadencji było wiele. Polityka to służba, a polityk ma być skuteczny i wiarygodny - mówił senator. - Mogę dziś z dumą powiedzieć o wsparciu, które było dla wszystkich powiatów w okręgu. Było wiele spotkań z mieszkańcami i włodarzami. Cieszę się i dziękuję za te słowa poparcia.

Senator także dodał, że jeśli uda mu się ponownie zasiąść w Senacie, to będzie odbywał cykliczne spotkania z samorządowcami w powiatach na temat potrzeb i współpracy z rządem i parlamentem.

 

 Fotorelacja
Reklama w Gazecie Internetowej


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIOiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl