iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wielkopolski

Pierwszy zastępca mianowany

2019-01-14 11:51:10

Zdjęcie: Facebook/Beata Klimek
Mikołaj Kostka, został pierwszym zastępcą prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Mieszkańcom znany jest przede wszystkim z prezesowania w spółce Ostrowski Park Przemysłowy.

M. Kostka jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku komunikacja społeczna i samorządność, specjalizacja samorząd lokalny; studiów podyplomowych w zakresie administracji europejskiej o specjalności zarządzanie projektem Unii Europejskiej, a także zarządzania zasobami środowiska naturalnego na Wydziale Rachunkowości i Finansów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

 

Od 2015 roku jest prezesem zarządu spółki Ostrowski Park Przemysłowy w Ostrowie Wielkopolskim. W latach 2012 – 2015 był zastępcą burmistrza Jarocina, odpowiedzialnym - między innymi - za sektor komunalny, zamówienia publiczne, inwestycje, nieruchomości, ochronę środowiska naturalnego oraz pełnienie nadzoru właścicielskiego nad spółkami prawa handlowego.

- Mimo pojawiających się w mediach giełdy nazwisk na to stanowisko, muszę przyznać, że nie rozważałam innych kandydatur. Od 2015 roku uważnie przyglądałam się i oceniałam, jak radził sobie z kierowaniem Ostrowskim Parkiem Przemysłowym. Na szczególne słowa uznania zasługuje pozyskanie przez spółkę ponad 17 mln zł z przeznaczeniem na rozwój lokalnej przedsiębiorczości - informuje na swoim facebookowym profilu prezydent Beata Klimek.

 

 


Reklama w Gazecie InternetowejAutopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl