iOstrowWlkp.pl reklamy
Ubiór

„Pełne Kosze za Grosze” - nowy second hand w Ostrowie Wielkopolskim!

2023-01-25 08:01:00

Second Hand „Pełne Kosze za Grosze” to dynamicznie rozwijająca się marka, tworzona na polskim rynku od wielu lat przez młodych ludzi z pasją. Jesteśmy już w kilkunastu miastach w całej Polsce, m.in. W Gdyni, Inowrocławiu, Gnieźnie czy Turku.

 


Doskonale wiemy jak ważne jest w dzisiejszych czasach rozsądne wydawanie pieniędzy, dlatego proponujemy naszym klientom odzież w konkurencyjnych cenach na każdą kieszeń. To, co dla nas równie ważne, to dbanie o ekologię. Idea second handów niewątpliwie się z nią łączy. Kupowanie odzieży z drugiej ręki to po pierwsze myślenie o środowisku i ograniczanie nadmiernej produkcji, a po drugie szansa na stworzenie unikatowego stylu. W naszym asortymencie znajdziesz ubrania, które nie są już dostępne w regularnej sprzedaży, a także masz szansę na upolowanie perełek z kolekcji znanych projektantów.


 

Na naszych klientów czeka szeroki wybór asortymentu. W swojej ofercie mamy odzież damską, męską oraz dziecięcą, obuwie, torebki, pościel, a także artykuły gospodarstwa domowego i zabawki. Znajdziesz u nas także odzież vintage i odzież sezonową (stroje narciarskie, kąpielowe czy karnawałowe). Co tydzień całkowicie wymieniamy towar na nowy, a na naszych fanpage’ach na Facebooku regularnie możesz sprawdzać zapowiedzi nowości.


 

To, co motywuje nas do pracy i ciągłego podnoszenia poziomu, to widok zadowolonych klientów w każdym wieku. U nas zaopatrzysz szafę dla całej rodziny!


 

Już 2 lutego otwieramy nasz kolejny sklep, tym razem w Ostrowie Wielkopolskim. I na to otwarcie serdecznie Was zapraszamy. Od 8.00 będziemy na Was czekać w Kauflandzie, przy ul. Dworcowej 4. W naszych sklepach regularnie organizujemy konkursy i loterie i tego dnia takich atrakcji również nie zabraknie. Do wygrania będzie telewizor, odkurzacz i ekspres do kawy. Rozdamy również bony na kolejne zakupy! Nie może Was tam zabraknąć!

 

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
BISTRO NA TALERZU