iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu ostrowskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Ostrów Wielkopolski

Paczkomaty na targowiskach

2019-09-06 13:09:00

Spółka Targowiska Miejskie, na zarządzanych przez siebie targowiskach i zieleniakach, uruchomiła paczkomaty.

Paczkomaty to automatyczne urządzenia z systemem komputerowym służące do nadawania, przechowywania oraz odbioru paczek. Automaty zostały wprowadzone sukcesywnie - pierwsze pojawiły się na targowiskach przy ulicy Głogowskiej oraz przy ulicy Witosa. Trzeci paczkomat zlokalizowany został na terenie zieleniaka miejskiego przy ulicy Marii Konopnickiej.

- Rozwój Internetu oraz różnego rodzaju sklepów internetowych spowodował konieczność rozwiązania problemu odbioru zamówionych towarów. Nie zawsze możemy skorzystać z usług kuriera, czy też poczty tradycyjnej. Oddziały pocztowe otwarte są tylko w określonych godzinach. Problem ten świetnie rozwiązują paczkomaty, które dostępne są  całodobowo. W dogodnym dla nas terminie i porze dnia możemy za ich pomocą odebrać lub nadać przesyłkę w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Paczkomaty to też brak długich kolejek – wymienia zalety tego rozwiązania Ewa Psztyr, prezes spółki Targowiska Miejskie.

Paczkomaty usytuowane na terenach targowisk i zieleniaka są włączone do ogólnopolskiego systemu paczkomatów firmy InPost. Warto również dodać, że InPost to jedyna jak dotąd sieć funkcjonująca w Polsce przy tego typu urządzeniach.

Lokalizacja ostrowskich targowisk i zieleniaków miejskich okazuje się być odpowiednią nie tylko do robienia zakupów przy funkcjonujących na nich stoiskach oraz straganach, ale także jest dogodna dla mieszkańców korzystających z paczkomatów.

- Przy okazji zakupów na naszych targowiskach i zieleniakach można również odebrać oczekiwaną przesyłkę lub paczkę, a osoby mieszkające w ich pobliżu na pewno chętnie skorzystają z usług jakie oferują paczkomaty – zapewnia Ewa Psztyr.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, dzięki wprowadzonym przez spółkę Targowiska Miejskie, na jej terenach, paczkomatom, będą mogli swobodnie i szybko nadawać lub odbierać przesyłki o  dowolnej porze i w dowolnym dniu, w punkcie, który wcześniej wybrali, co tylko przyczynia się do rosnącego zainteresowania nową usługą.

 

 Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl