iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Ostrowskie miganie

90 mieszkańców Ostrowa miga bez barier! To wszystko dzięki kursowi języka migowego - jednego ze zwycięskich zadań Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Kursanci zostali podzieleni na trzy grupy i wzięli udział w 80 godzinach lekcyjnych. Kurs dla mieszkańców miasta prowadził Marcin Suchodolski.

- To bardzo dobra informacja, że choć test końcowy nie należał do najłatwiejszych, wszyscy ukończyli go z wynikiem pozytywnym. Bardzo serdecznie uczestnikom kursu gratuluję i wierzę, że znakomicie wykorzystają nabyte dzięki budżetowi obywatelskiemu zdolności – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

To kolejne, bardzo interesujące zadanie Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego, na które ostrowianie zagłosowali i w pełni z niego skorzystali. Już w grudniu poznamy wyniki tegorocznej edycji OBO.

- Jestem przekonana, że wśród zwycięskich zadań jest znów wiele ważnych i interesujących projektów. Każdego roku zdarzają się perełki, które przyciągają setki ostrowian. Każdego roku przekonujemy się również, że pomysłowość mieszkańców naszego miasta nie ma granic. Już nie mogę doczekać się ogłoszenia wyników – dodaje prezydent miasta.


Tagi: OBO, ostrów
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI