Przez cały 2025 rok podopieczni ŚDS pracowali na ten sukces biorąc udział w wielu imprezach sportowych. Udział w gali wzięli: Marzena Pieczyńska, Agnieszka Kopacka, Adam Stanisławski. Martyna Zybała otrzymała specjalne wyróżnienie. Zawodniczka ŚDŚ od wielu lat systematycznie uczestniczy w zajęciach sportowych oraz treningach, wykazując duże zaangażowanie i determinację w dążeniu do wyznaczonych celów. Trenuje i z powodzeniem startuje w wielu dyscyplinach sportowych, takich jak pływanie, kolarstwo, badminton oraz bocce. Jej wszechstronność sportowa, dobra kondycja fizyczna oraz chęć ciągłego doskonalenia umiejętności przekładają się na liczne osiągnięcia i wysokie wyniki uzyskiwane podczas zawodów na szczeblu lokalnym i regionalnym.
W roku 2025 pani Martyna zdobyła brązowy medal w badmintonie oraz brąz w pływaniu podczas regionalnego turnieju Olimpiad Specjalnych, potwierdzając swoje umiejętności oraz wysoki poziom. Sport stanowi dla pani Martyny ważny element życia oraz istotne źródło satysfakcji i poczucia własnej wartości. Dla naszej zawodniczki był to ważny dzień.
Podczas gali zaprezentowano również prezentacje dotycząca początków działalności Olimpiad Specjalnych oraz zdjęcia i filmy z zawodów i obozów sportowych w 2025 roku. Na koniec Klub Olimpiad Specjalnych w Borzęciczkach zafundował piękne widowisko w postaci spektaklu tanecznego z ich zawodnikami w roli głównej.
Po części oficjalnej w Ośrodku w Borzęciczkach zorganizowano poczęstunek i zabawę.



















