iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Ostrowski policjant po raz trzeci Mistrzem Polski!

Zdjęcie: KPP Ostrów Wlkp.
22 sierpnia br. w Warce odbyły się po raz czwarty Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Zmagania odbyły się pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Waldemara Wołowca. Na starcie stawiło się 63 zawodników. Policjant z Ostrowa Wielkopolskiego st. sierż. Michał Michalski obronił po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza.

To już kolejne sukcesy st. sierż. Michała Michalskiego. Policjant z Ostrowa Wielkopolskiego w Warce był najlepszy, tym samym został Mistrzem Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym (01:22:40).

 

Na linii startowej stanęło 63 funkcjonariuszy z całej Polski, reprezentujących różne służby mundurowe, w tym Policję, Wojsko Polskie, Straż Pożarną, Straż Graniczną i Służbę Więzienną.

 

Zawodnicy pokonali 58-kilometrową trasę, która przebiegała przez miejscowości: Warka, Piaseczno, Dębnowola, Klonowa Wola, Przylot, Zagrody, Rozniszew, Zakrzew.

 

Puchary dla zwycięzców wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu mł. insp. Robert Janik, któremu towarzyszył Prezes Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów Kazimierz Kwiatkowski.

 

St. sierż. Michał Michalski pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy.

 

Sukcesów Michała Michalskiego nie byłoby bez ciężkich treningów, które przekraczają ponad 30 godzin w miesiącu. Policjant „kręci” kilometry niemal każdego dnia. Michał Michalski jest policjantem, który doskonale potrafi pogodzić swoją sportową pasję z policyjną służbą.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI