iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Ostrowski funkcjonariusz na podium Mistrzostw Polski Policjantów w Triathlonie

Zdjęcie: KPP Ostrów Wielkopolski

Policjant z Ostrowa Wielkopolskiego sierż. sztab. Michał Michalski, startując na dystansie 1/8 IRONMAN zajął II miejsce w kategorii wiekowej M30, podczas Mistrzostw Polski Policjantów w Triathlonie. Zawody odbyły się nad zalewem Mietkowskim (województwo dolnośląskie). W rywalizacji uczestniczyło blisko 200 zawodników z całego kraju.

 

10 czerwca w pobliżu Wrocławia, odbyły się indywidualne zawody "Triathlon Mietków" na dystansie 1/8 IRONMAN, podczas których rozegrano Mistrzostwa Polski Policjantów. Uczestniczył w nich policjant z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim sierż. sztab. Michał Michalski, na co dzień funkcjonariusz Wydziału Prewencji.

Zmagania polegające na przepłynięciu 475 metrów, przejechaniu rowerem 22,5 km i przebiegnięciu 5,25 km ukończyło 190 zawodników, w tym 22 mundurowych. Reprezentant ostrowskiej komendy, w trudnych, upalnych warunkach pogodowych, pokonał ten dystans w czasie 1 godziny 13 minut i 35 sekund, zajmując tym samym drugie miejsce wśród wszystkich policjantów w kategorii wiekowej M30.

Dla Michała Michalskiego nie był to pierwszy tego typu sukces. Od wielu lat sport jest jego hobby, a dzięki ciężkiemu treningowi już nie raz udowadniał swoją wartość podczas zawodów w kolarstwie szosowym.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również