iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Ostrowski Dzień Zdrowia Seniora w Arenie

Za nami, już drugi, Ostrowski Dzień Zdrowia Seniora. W sobotę, 28 października, w ramach Ostrowskich Dni Seniora, do 3mk Areny Ostrów przybyli mieszkańcy na bezpłatne badania i porady.

W holu 3mk Areny Ostrów seniorzy mogli zbadać słuch i wzrok, ale także ciśnienie, poziom cukru i saturację. Stanęło tam również stoisko ZUS oraz Ostrowskiej Karty Seniora - tu ostrowianie mogli dowiedzieć się więcej o przysługujących im świadczeniach, czy zniżkach dla posiadaczy Karty Seniora.

- Zdrowie, zdrowie i raz jeszcze zdrowie! To właśnie ono jest najważniejsze. Właśnie dlatego, już po raz drugi, zaprosiliśmy ostrowskich seniorów na Dzień Zdrowia Seniora. Bardzo cieszę się, że starsi mieszkańcy naszego miasta tak chętnie i licznie przybyli do 3mk Areny Ostrów, by skorzystać z bezpłatnych porad i badań. Mam nadzieję, że wyniki wszystkich Waszych dzisiejszych badań były dobre! Dużo zdrówka dla Was! - podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI