iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Ostrowska ginekologia wyróżniona przez pacjentki

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl

Ostrowski szpital znalazł się w czołówce najlepszych placówek medycznych w Wielkopolsce w 2022 roku. W rankingu Fundacji „Rodzić po ludzku” Oddział Ginekologiczno-Położniczy został wyróżniony przez pacjentki wypełniające ankietę „Głos Matek”.

Warszawska fundacja organizuje „Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku” na podstawie ankiet „Głos Matek” wypełnianych przez panie, które w 2022 roku przebywały na oddziałach ginekologicznych i położniczych. Jest to jedyne w Polsce zestawienie, które obejmuje wszystkie szpitale i oddziały położnicze.

Ranking podzielony jest na regiony: zachodni, centralny, północy, południowy i wschodni. To do tego pierwszego zalicza się województwo wielkopolskie. W każdym województwie wyróżnione zostały trzy szpitale, które przez największą liczbę dni utrzymywały się w pierwszej trójce rankingu wojewódzkiego.

W Wielkopolsce wyróżniono trzy placówki medyczne. Jedną z nich jest Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim. Pozostałe to: Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w Poznaniu i  Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance.

Samą ankietę wypełniło dotąd ponad 100 tysięcy uczestniczek badania.

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI