iOstrowWlkp.pl reklamy
Lekkoatletyka

Ostrowscy mistrzowie u starosty

Zdjęcie: powiat-ostrowski.pl
W kończącym się sezonie zdobyli niemal wszystko, co było do zdobycia: worek medali, poprawiali rekordy sprzed lat, byli powoływani do kadry narodowej. Za te wszystkie sukcesy zawodników Klubu Sportowego Stal LA trenerom i zawodnikom podziękował starosta ostrowski.

- Przez cały rok przysparzaliście nam wiele radności odnosząc tak spektakularne sukcesy na wielu arenach. Z jednej strony jest więc wynik sportowy, a z drugiej ujęliście mnie tym, że w każdej niemal relacji z zawodów podkreślaliście skąd pochodzicie. Zawsze pamiętaliście o fladze powiatu czy miasta podkreślając z dumą skąd pochodzicie. Doceniamy to oraz fakt, że autorami tych sukcesów są nasi mieszkańcy i dotyczy to zarówno zawodników i trenerów. Wspaniała robota przez wiele miesięcy, za którą chcemy powiedzieć "dziękujemy" – powiedział Paweł Rajski Starosta Ostrowski.  

W podziękowaniu za trud i uznaniu sukcesów starosta przekazał  na ręce prezesa Marka Walczaka czek w wysokości 15  tys. zł ze środków na promocję powiatu, a wszystkim uczestnikom drobne upominki.

- STAL LA to już uznana marka w lekkoatletycznym „świecie”, a komentatorzy imprez, rywale i trenerzy odnoszą się do naszych reprezentantów z szacunkiem. Jesteśmy jedynym zespołem w Polsce, który w ciągu roku – oprócz 24 medali mistrzostw kraju, ma sześcioro reprezentantów Polski, aż trzykrotnie zwyciężył, a raz zajął II miejsce w klasyfikacjach punktowych lub medalowych mistrzostw Polski – powiedział M. Walczak.

 

 

Źródło: powiat-ostrowski.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI