iOstrowWlkp.pl reklamy
Ciekawostki

Ostrowianka walczy o koronę Polskiej Miss

Zdjęcie: Piotr Piątek

Konkursy piękności są niesamowicie popularne, a kandydatki, które biorą w nich udział muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. Muszą być odważne, pewne siebie, ale i uśmiechnięte, by na scenie przed jurorami i publicznością wypaść jak najlepiej.

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tys. uczestniczek (licząc konkursy regionalne). Zwyciężczyni konkursu otrzyma nowy samochód osobowy, a TOP5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na Bali.

Konkursy regionalne odbyły się w tym roku w woj. dolnośląskim, małopolskim, mazowieckim, wielkopolskim oraz pomorskim. Uczestniczki zainteresowane udziałem mogły również zgłosić się przez casting open. Ostatecznie w finale Polska Miss i Polska Miss Nastolatek wystąpi po 36 finalistek z całej Polski. Wśród nich jest Marta Bąk (na zdjęciach) z Ostrowa Wielkopolskiego. Będzie walczyła o koronę Polskiej Miss.

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. Gale finałowe odbędą się 17-18. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

 

fot. Piotr Piątek, Roman SłomkaTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI