iOstrowWlkp.pl reklamy
Z policji

Ostrowianin kradł perfumy w Krotoszynie. Za kratkami może spędzić nawet pięć lat

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

- Kryminalni z Krotoszyna ustalili personalia złodzieja, który wybrał się na darmowe zakupy do jednej z miejscowych drogerii. Ostatecznie okazało się, że 25-latek w ciągu dwóch dni ukradł osiem sztuk perfum o łącznej wartości 1 879,92 zł - informuje policja.

 

11 kwietnia w jednej w krotoszyńskich drogerii pracownice sklepu zauważyły, że na półce z perfumami brakuje czterech sztuk markowych perfum. - Po sprawdzeniu zapisu monitoringu wewnętrznego okazało się, że młody mężczyzna tego dnia wcale nie robił zakupów, tylko kradł drogie perfumy. Ten sam mężczyzna odwiedził drogerię 3 kwietnia i również wykorzystał moment nieuwagi i włożył do swojej torby cztery perfumy, po czym opuścił sklep nie płacąc za nie - opisują krotoszyńscy mundurowi. - Policjanci z dochodzeniówki przyjęli od kierowniczki sklepu zawiadomienie, natomiast operacyjni podjęli czynności mające na celu ustalenie personaliów mężczyzny. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie w okolicy galerii Mozaika.

25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zatrzymany i dowieziony do komendy policji w Krotoszynie, gdzie usłyszał zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Krotoszyn

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również