iOstrowWlkp.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iOstrowWlkp.pl


Reklama - EUROWARSZTAT TOMIK
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu ostrowskiego.


iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Piłka ręczna

Ostrovia podsumowuje pierwsze miesiące swojej działalności

2019-11-26 08:11:00

Zgodnie z założonym wcześniej planem prowadzenia działalności sportowej, władze Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia, podsumowują pierwsze miesiące nowego sezonu rozgrywkowego.

Tak jak zakładano, postawiono przede wszystkim na szkolenie ostrowskiej młodzieży. W rozgrywkach młodzieżowych zgłoszono drużyny praktycznie w każdej kategorii wiekowej.

- Od początku swojej kadencji jako prezesa, mówiłem o tym, że bardzo zależy mi, aby udoskonalić całą drabinkę szkoleniową w Ostrowie Wielkopolskim, ponieważ tylko to gwarantuje nam stały dopływ naszych ostrowskich zawodników do zespołu seniorskiego, który aktualnie występuje na parkietach pierwszej ligi. Tylko porządne wyszkolenie indywidualne każdego z zawodników daje zamierzone efekty w grze zespołowej jaką jest piłka ręczna. Wobec  tego zaproszono do współpracy wszystkich chłopców chcących uprawiać piłkę ręczną z całego Ostrowa Wielkopolskiego. W kategorii młodzika jednak zdecydowany trzon drużyny stanowią uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9, ale również, i to mnie bardzo  cieszy, dołączają do drużyny chłopcy z innych ostrowskich szkół, jak chociażby ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Szkoły Podstawowej nr 1. I w tym miejscu chciałbym podziękować władzom miasta Ostrowa Wielkopolskiego za wsparcie klubu w szkoleniu nowych adeptów szczypiorniaka. – relacjonuje prezes KPR Ostrovia, a zarazem trener młodzików Paweł Staszak.

 

W kategorii młodzików, chłopcy 2005/2006 prowadzeni przez Pawła Staszaka wystartowali pod szyldem KPR Ostrovia i od razu zaczęli od mocnego uderzenia. W pierwszej kolejce zmierzyli się z zespołem MKS Tęcza Kościan, z którym wygrali 40:20. W drugiej kolejce spotkali się z KS Polonia Środa Wielkopolski, również wygrywając 37:8, w trzeciej kolejce przyszło im się zmierzyć z drugim ostrowskim zespołem UKS Batory. Mecz ten w pierwszej połowie był bardzo zacięty, jednak po końcowym gwizdku na tablicy wyników widniał wynik 33:20 dla KPR Ostrovia. W czwartym swoim meczu chłopcy z Ostrowa grali z drużyną SPR Włoszakowice, i ponownie wygrali 37:22. Tym samym KPR Ostrovia z kompletem zwycięstw zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej.

 

W kategorii juniorów młodszych oraz juniorów, chłopcy prowadzeni przez Rafała Stępniaka, również z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli ligowej zajmując pierwsze miejsce w obu tych kategoriach.

 

Natomiast zespół pierwszoligowy KPR Ostrovia, złożony wyłącznie z ostrowskich wychowanków, aktualnie zajmuje czwartą lokatę w tabeli ligowej.

 

- Bardzo mnie cieszy fakt, że w tym sezonie udało się skompletować drużynę seniorów złożoną z naszych wychowanków, którzy zostawiają całe swoje serce na parkiecie. Również cały sztab szkoleniowy to ostrowscy trenerzy, którzy od wielu lat pracują z młodzieżą. Myślę, że taka wizja klubu i zespołu powoli przynosi oczekiwane rezultaty. Chłopcy z meczu na mecz grają coraz lepiej, co mnie jako prezesa ale i przede wszystkim kibiców powinno cieszyć – podsumował prezes Paweł Staszak.

 

 Fotorelacja

Reklama w Gazecie Internetowej

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy.

Zapytaj prawnika

Reklama SMOK AUDIO


Autopromocja - Zamów reklamę w lokalnej Gazecie InternetowejiOstrowWlkp.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - iostrowwlkp.pl