iOstrowWlkp.pl reklamy
Ważne sprawy

Ostatnia szansa - wybierz ulubioną organizację!

To ostatni moment, aby wybrać swoją ulubioną organizację w akcji „Pomagamy jak umiemy”. Do niedzieli, 3 maja, klienci Rossmanna mogą wskazać w aplikacji Rossmann PL instytucję, której przekażą swoje punkty zebrane podczas zakupów. Domy dziecka, domy pomocy społecznej, hospicja czy schroniska, zamienią te punkty na niezbędne dla siebie produkty.
Trwa czwarta edycja programu "Pomagamy jak umiemy". Od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierają na swoich kontach punkty. Od połowy marca mogą wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której przekażą zgromadzane punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni je na produkty warte 3,5 mln zł.
 
 
Pieluchy, środki czystości, czy karma, trafią do 157 instytucji charytatywnych w kraju. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty zostaną przekazane jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy. Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończy się zbieranie punktów. Wtedy będą znane kwoty, jakie przypadły na poszczególne instytucje. Rossmann planuje, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.
Źródło: *Artykuł partnera

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI