iOstrowWlkp.pl reklamy
Ostrów Wielkopolski

Ostatni wakacyjny koncert

Przed nami ostatni wakacyjny koncert. W ostrowskim Amfiteatrze wystąpi Cheap Tobacco, które z pewnością porwie nas do swojego świata brzmień.

Cheap Tobacco to banda wrażliwców, która coraz śmielej mówi o tym co myśli. Płynnie poruszają się pomiędzy stylami muzycznymi, łącząc mocne riffy gitarowe ze współczesnymi brzmieniami. Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest niezwykle charyzmatyczna. To pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Cheap Tobacco grają materiał w pełni autorski, który jest fuzją brzmień rockowych, indie czy pop-rockowych. Nie boją się odnosić do swoich korzeni czyli bluesa oraz odpłynąć w nieraz psychodeliczne melodie i rytmy…

 

Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019. Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Piosenki Cheap Tobacco możemy usłyszeć w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych, a na koncertach dać się porwać ich energicznym i żywiołowym występom”. Jak pisze „Teraz Rock” – „Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych”.

 

We wrześniu 2022 pojawi się nowe wydawnictwo zespołu, będzie to trzecia płyta zespołu o tytule “Zobaczmy Siebie”.

Koncert odbędzie się w ostrowskim Amfiteatrze w piątek, 26 sierpnia, o godzinie 20.00. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia w razie niepogody.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR
MOBILNY ŻURAW OSTRÓW WIELKOPOLSKI